gazpostach

Моя професія – від любові до землі 222231У відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України – Заліщицькому аграрному коледжі ім. Є.Храпливого відбувся тиждень циклової комісії агрономічних та інженерних дисциплін.

У вестибулі навчального закладу можна було ознайомитись із виставкою «Життєві долі наших випускників». Своєрідним її продовженням став круглий стіл «Моє професійне зростання». Учасниками заходу були викладачі коледжу, котрі раніше тут також навчалися. Тон зустрічі задав директор В.С. Глова, який наголосив на важливості праці агронома, адже праця хлібороба сприяє економічному зміцненню села і держави загалом.

Цікавими і хвилюючими були виступи-спогади голови циклової комісії агрономічних та інженерних дисциплін Л.Й. Сопівник, завідувача навчально-виробничої практики О.М. Андрусик, завідувача відділу з навчально-виробничої діяльності Я.В. Романовича, викладачів С.Ф. Грицишин, І.М. Мандзюка. Для кожного з них Заліщицький коледж – це не тільки місце роботи, а й рідний навчальний заклад, який зростив їх як фахівців.
222232У рамках тижня циклової комісії відбулась і виховна година на тему: «Загадка і секрети води». Виховний захід проводили у їдальні коледжу, де присутні мали можливість скуштувати різноманітні фіточаї та солодощі. Переглядаючи науково-популярний фільм, студенти жваво обговорювали проблему води як цілющого  дару природи і дару Божого. Л.Й. Сопівник підсумувала дискусію і розповіла про енергетику, яку поглинає вода, про її структуризацію під впливом позитивних і негативних факторів.

Заслуговують на увагу і конкурси «Кращий за робітничою професією», «Кращий еколог», «Кращий агроном», організовані викладачами: І.М. Гулько, В.А. Конько В.В. Перит, Х.М. Гев’юк, Г.Б. Фреяк, Я.Ф. Симотюком та майстрами виробничого навчання. За результатами науково-творчих змагань Михайло Марків став «Кращим водієм легкового автомобіля», Олег Теслюк – «Кращий водій вантажного автомобіля», Дарія Боднар – «Кращий за професією еколог». Звання «Кращий за професією агроном» розділили студенти 32 та 33 груп.

Підбиваючи результати роботи викладачів, лаборантів, студентів, директор коледжу В.С. Глова  відзначив їх відмінні теоретичні знання і практичні навички. Така форма роботи ще раз засвідчила, що тільки спільна наполеглива праця викладачів і студентів дає вагомі результати в опануванні почесної хліборобської професії.

Любов СОПІВНИК,  викладач Заліщицького аграрного коледжу

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*