02.03.2024 08:33

Повідомити про новину

Поширити:

IMG_1477Під таким гаслом на базі Тернопільського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – економічний ліцей  ім. Іванни Блажкевич» відбувся обласний збір переможців і лауреатів районних, міських та обласних етапів  історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України».
Організувала його комунальна установа обласної ради «Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді». У заході взяли участь понад 120 учасників, які впродовж 10 років збирали матеріали про рідний край, його історико-архітектурні пам’ятки, прокладали й опановували туристсько-краєзнавчі маршрути територією області. 
Під час збору звучали виступи про пошуково-дослідницьку і науково-краєзнавчу роботу на шляху пізнання рідного краю, про співпрацю у краєзнавчій та науково-дослідницькій роботі педагогів і їхніх вихованців, про історико-географічну експедицію учнівської молоді «Історія міст і сіл України», її результати тощо.
Цим досвідом і враженнями з учасниками збору ділилися науковці ТНПУ ім.В.Гнатюка, працівники обласного центру туризму, учасники експедиційних загонів, туристських груп, учнівських колективів загальноосвітніх шкіл і позашкільних навчально-виховних закладів.
Усі виступи бажаючі мають змогу прочитати в інформаційно-методичному віснику «Горизонти краєзнавства», який розміщено в інтернет-ресурсі на сайті центру туризму.