05.02.2023 11:59

Повідомити про новину

Поширити:

271Колегія суддів апеляційного суду області відхилила апеляційну скаргу Анатолія Т., засудженого до 7 років позбавлення волі за заподіяні матері тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили її смерть.
У суді першої інстанції 36-річний Анатолій Т. визнав, що ввечері 1 липня 2015 року вдома  посварився з матір’ю. Пенсіонерка зловживала спиртним, тому попросила сина налити їй горілки. Він відмовився, через що між ними спалахнула сварка. Під час конфлікту Анатолій Т. взяв із кухонного столу пляшку, в якій було приблизно 300 грамів спирту, та вилив суміш на одяг матері, яка лежала в ліжку. Після чого кинув запальничку на долівку, просякнутий спиртовою сумішшю одяг потерпілої миттєво спалахнув.
Від важких опіків (30 відсотків тіла) та шоку жінка за кілька годин померла.
У суді обвинувачений стверджував, що трагедія сталася внаслідок необережного поводження з вогнем. Проте суд першої інстанції критично розцінив таке твердження, адже про умисність дій сина свідчить той факт, що він не викликав «швидку». Це зробила лише через 2 години його сестра, якій Анатолій зателефонував та розповів про скоєне.
Як повідомляє прес-служба апеляційного суду області, в апеляційній скарзі захисник обвинуваченого просив пом’якшити покарання.
Заслухавши суддю-доповідача та всіх учасників судового розгляду, колегія суддів дійшла  висновку, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає, і вирок суду треба залишити без змін.
 
 
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.