Повідомити новину

Поширити:

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак назвав біатлоністів, які з середини травня розпочнуть тренування за головну команду країни.
Серед біатлоністок жіночої збірної – тернополянки Олена Підгрушна та Анастасія Меркушина. До складу  чоловічої збірної України увійшов наш земляк Дмитро Підручний.
А напередодні лідерка збірної України з біатлону Олена Підгрушна отримала чергове військове звання. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив спортсменці погони майора Національної гвардії. Також відзнаку МВС отримала ще одна представниця збірної України з біатлону Анастасія Меркушина. Обидві спортсменки стали срібними призерками Чемпіонату світу-2017 в естафеті.
У своїй сторінці на Фейсбук міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков написав: «Наші дівчата – найкращі! А в біатлоні – цариці!!! Сьогодні відзначили кращих спортсменів товариства «Динамо» зимових олімпійських видів спорту за результатами виступів у головних міжнародних змаганнях сезону 2016-2017 років.
Цей рік виявився непростим для наших спортсменів: на жаль, і фінансування спорту у воюючій країні не завжди відповідає кращим стандартам, та й здоров’я капітана жіночої збірної України з біатлону Олени Підгрушної було не ідеальним. Але ж Олена – справжній боєць Нацгвардії та справжній лідер своєї команди. Яскравим підтвердженням цьому став виступ на Чемпіонаті світу в австрійському Гохфільцені. В жіночій естафеті вона блискуче провела гонку на найвідповідальнішому останньому етапі, у напруженій боротьбі з найсильнішими біатлоністками світу вкотре продемонструвала високу майстерність і неймовірну жагу до перемоги – разом з динамівкою Анастасією Меркушиною та іншими подругами по команді здобула для України срібну медаль.
І сьогодні я з задоволенням вручив відзнаки МВС чарівним жінкам та бійцям Олені Підгрушній та Анастасії Меркушиній. А Олені – ще й погони майора спортивного клубу Національної гвардії України. Отакі вони, наші українські дівчата: сильні, красиві та успішні»!