10.06.2023 13:52

Повідомити про новину

Поширити:

Напевно, кожен знає цей фасон взуття, може відрізнити його по зображенню, проте під час опису особливостей думки можуть розійтися. Ми вирішили зібрати їх в одній статті, аби прояснити цей момент, а також підкреслимо найбільш популярні варіанти саме цього літа. 
Першим цікавим фактом є те, що вони вважають класичним видом взуття, проте, коли комбінувати їх із строгим костюмом чи сукнею, то образ враз набуде легкості та стане менш формальним. Всі обирають їх за простоту взування, оскільки конструкція відрізняється від інших туфлів саме відсутністю застібок. Що ж характерне різним видам лоферів, час розібратися.
Пенні-лофери. Напевно, найпоширеніший варіант, котрий відмінний шкіряною перемичкою з ромбовидним розрізом по центру. Деякі виробники виготовляють їх у комбінації різних кольорів, що надає їм особливого повсякденного чи то нестандартного настрою. Вони користуються популярністю в цьому сезоні, особливо моделі на масивній підошві. Для жінок — це змога зіграти на констрасті з тендітністю ніг, для чоловіків — чудовий варіант, аби надати повсякденному наряду шарму.

Венеційські. Відрізняються відсутністю будь-яких декоративних вкраплень і трохи схожі зі сліперами. Такий фасон підійде для створення романтичного жіночого та чоловічого образу, проте носити разом із короткими шортами та спідницями екстремальних довжин їх не варто, це більш стриманий варіант, котрий матиме кращий вигляд у відповідній атмосфері.
З китицями. Одна з найпоширеніших варіацій, котору гарантовано бачили та приміряли всі. Вони личитимуть до строгих ділових образів, додаючи їм легкості, також підтримають романтичні. Використовувати їх з джинсами та брюками можна, проте, обирайте прямий, укорочений виріб, аби вони не сховалися за довгими штанинами.
Бельгійські. Зазвичай виготовлені з делікатних матеріалів: надтонкої шкіри або ж велюру, що робить їх схожими із домашніми капцями вельмож. Якщо ви полюбляєте піжамний стиль в одязі, то вони гармонічно зіграються з ним, навіть якщо ви оберете комплект з шортами.
Де ж придбати актуальні моделі лоферів?
Інтернет-магазин MD Fashion готовий прийти на допомогу під час складних і безуспішних пошуків. Тут великий асортимент від іменитих брендів зі всього світу. Вся продукція тільки оригінальна, що гарантує кожному клієнтові належний рівень якості і матеріалів, і пошиття. Вважаємо, що саме це є запорукою довговічності та тривалого збереження первозданного вигляду брендових товарів. Переходьте, на віртуальних вітрина на вас чекає ваша стильна пара.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.