gazpostach

Людина волала про допомогу, а потім її тіло знайшли без …головизалМоторошне вбивство сталося у Заліщиках у ніч на 31 березня.

 

В одній з квартир райцентру правоохоронці виявили обезголовлений труп пенсіонера. За підозрою у вчиненні вбивства затримано 41-річного місцевого мешканця, повідомили в обласному управлінні Національної поліції.

Як розповів керівник Головного управління Національної поліції в області Олександр Богомол, тієї зловісної ночі потерпілий телефонував до поліції. У зв’язку з тим, що Заліщики знаходяться на межі з Чернівецькою областю, дзвінок був прийнятий лінією 102 сусіднього регіону, а вже звідти правоохоронці повідомили заліщицьких колег про те, що пенсіонер просив допомоги, бо у квартирі за місцем його проживання знаходяться невідомі особи, які спричинили йому тілесні ушкодження.

Поліцейські відразу виїхали за вказаною адресою. На долівці в одній із кімнат було виявлено обезголовлений  труп  пенсіонера. Голова  лежала у сміттєвому поліетиленовому пакеті в коридорі.

Згодом у поліції деталізували: підозрюваний – 41-річний господар квартири, у якого потерпілий винаймав кімнату. Наразі виглядає суперечливим: пенсіонер перед смертю просив поліцію захисту від невідомих, а, виявляється, вбивцею є господар. Про нього повідомляють таке: страждає на психічне захворювання, у квартирі виявлено багато відео з кадрами фізичного насильства.

Потерпілому було 66 років, він колишній військовий, в останні роки служив на Івано-Франківщині, був у званні підполковника.

Підозрюваного взяли під варту. У  кримінальному провадженні з кваліфікацією умисне вбивство призначили ряд експертиз.

 

Ольга КУШНЕРИК

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*