gazpostach

Китайці навчилися робити спирт із кам’яного вугілляЗазвичай етанол виробляють із рослинної сировини – картоплі, пшениці, буряків і навіть топінамбура. Кам’яне вугілля – вельми оригінальний матеріал для отримання спирту.

Не має аналогів у світовій практиці технологія отримання етилового спирту з кам’яного вугілля була запущена два місяці тому в Китаї. На сьогодні лінія з успіхом пройшла випробування, продемонструвавши результативність и безперебійну роботу.

Оригінальну методику виробництва з вугілля етанолу високого ступеня чистоти створили фахівці з Інституту хімічної фізики. Він знаходиться в м.Далянь. Технологія дозволяє виробляти до 100 тис. т спирту щорічно. Якість отримуваної продукції дуже висока –  вміст етанолу в спирті, зроблений з вугілля дорівнює 99,5%.

Для Китаю це істотний прорив, так як в країні дефіцит нефтопродуктів. Спирт, отримуваний з вугілля, може служити в Китаї біопаливом. Крім того, пальне на основі етанолу набагато безпечніше для екології і менше забруднює повітря, ніж паливо на основі нафтопродуктів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*