gazpostach

Китайці планують побудувати нам сміттєпереробний завод2505В облдержадміністрації відбулася зустріч з  представниками китайської компанії «China Western Power Industrial Co Ltd». Сторони обговорили перспективи залучення китайських інвестицій у будівництво заводу з утилізації відходів.

«На Тернопільщині є всі умови для максимального залучення інвестицій, — підкреслив заступник голови – керівник апарату ОДА Ігор Вонс. — В області нараховується 740 сміттєзвалищ та полігонів для твердих побутових відходів і 26 підприємств займаються вивезенням сміття. Тож ми підтримуємо ініціативу будівництва сміттєпереробного заводу й готові надалі спільно  працювати у цьому напрямку».

Під час зустрічі обговорили питання обсягів поставки сміття, можливість збільшення його за рахунок залучення інших регіонів. А також виділення земельної ділянки під будівництво заводу.

До слова, обладнання вказаної компанії з переробки сміття забезпечить не лише утилізацію відходів, а й виготовлення матеріалу для будівництва доріг. Окрім цього, технологія спалювання сміття дозволяє виробляти енергію й тепло. Крім того, китайські інвестори розглядають можливість модернізації енергосистеми в цілому.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*