Завершився традиційний розіграш Кубка ректора ТНПУ ім. В. Гнатюка з футболу. Переможцем турніру і володарем цьогорічного красеня очікувано стала команда «Агронива» з Тернополя.
У завершальний змагальний день «Агронива» перемогла ФК «Педліцей-2» (6:2) і, набравши максимальну кількість очок, зайняла перше місце. На три очки менше (6 очок) і друге місце в турнірній таблиці дісталося «Педуніверситету». На третій сходинці п’єдесталу розмістилася команда «Педліцей-1», а на четвертій –   «Педліцей-2». Ліцеїсти набрали по одному очку, різниця лише в тому, що у першої команди краща різниця пропущених і забитих м’ячів.
Після завершення змагань ректор університету Богдан Буяк та декан факультету фізичного виховання Володимир Омельяненко вручали нагороди та призи найкращим гравцям у номінаціях. Що цікаво, в усіх номінаціях були представлені виключно гравці «Агрониви». Так, найкращим воротарем став Дмитро Загурський, захисником – Арсен Чубатий, півзахисником – Володимир Мостовий, нападником – Максим Лилик, бомбардиром – Михайло Войцещук (7 м’ячів), а найкращим гравцем турніру – Юрій Заставецький.
Богдан Буяк подякував учасникам змагань, які в непростих погодних умовах упродовж трьох днів на футбольному полі демонстрували свою майстерність та побажав хлопцям успішно провести футбольний сезон-2021. Як у складі рідного вузу в рамках студентського чемпіонату України, так і в складі «Агрониви» (більшість гравців якої формують студенти ТНПУ) в чемпіонаті Тернопільської області.