gazpostach

Кременецькі ралі–2017У Кременці відбувся ІІ регіональний зимовий чемпіонат екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Кременецьке ралі-2017», приурочений 60-річчю Тернопільського медуніверситету. На конкурс прибуло загалом 20 команд. Кожна з них налічувала по три учасники: лікар, фельдшер і водій.
У змаганнях брали участь бригади центрів екстреної медичної допомоги і медицини катастроф із Тернополя, Луцька, Ужгорода, Івано-Франківська, Чернівців, Хмельницького, Вінниці, Дніпра, Черкас, Полтави, Чернігова, приватної клініки «Добробут» (м.Київ), клінічного госпіталю Державної прикордонної служби Львова, військово-медичного клінічного центру Західного регіону. А також іноземні команди-учасниці з міст Каунас (Литва), Краків та Бєльско-Бяло (Польща).
Цікавими та складними були конкурси, пов’язані з ДТП, вогнепальними пораненнями, масовим ураженням населення, на кмітливість бригад тощо.
Переможцями «Кременецьких ралі-2017» серед українських команд стала бригада Центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф з Дніпра. Достойно виступила бригада екстреної меддопомоги з Тернополя у складі Олександра Сорокіна, Василя Яськіва та водія Володимира Андрушківа (друге місце), а третє посіли медики екстреної допомоги з Чернівців.
Додамо, що упродовж останніх 5 років команди екстреної меддопомоги Тернопільщини активно беруть участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, постійно займаючи високі призові місця.
Цьогоріч тернопільську команду готували до змагань завідувач курсу ЕМД кафедри невідкладної та екстреної допомоги нашого медуніверситету Роман Ляхович та керівник навчально-тренувального відділу Центру екстреної меддопомоги Тернопільщини Олена Шильман.
Михайло ДЖУС,
директор Центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф Тернопільщини

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*