gazpostach

Конкурс “Золотий фліпчарт”: сьогодні стартувало голосуванняРозпочалося голосування за поданні заявки на конкурс «Золотий фліпчарт», яке триватиме до 27 листопада 2020 року. На конкурс було подано 63 заявки, всі вони пройшли технічний  відбір та допущені до голосування. Заявки, які були подані після дедлайну не розглядалися. Переглянути заявки та проголосувати можна на сайті конкурсу ТУТ.

Як проголосувати?

  1. Перейдіть на сайт конкурсу та оберіть номінацію, яка вас цікавить.
  2. Зареєструйтеся через сайт або соціальну мережу Facebook. Для реєстрації достатньо натиснути на помаранчеву кнопку «Реєстрація»  у верхній частині сторінки сайту, після чого з’явиться спеціальна форма, яку потрібно заповнити.
  3. Оберіть від 1 до 3 номінантів. Ви можете голосувати одразу за кілька номінантів – не менше 1, але не більше 3.
  4. Для того, щоб ваш голос було зараховано, потрібно натиснути на позначку зірочки.

Крім онлайн-голосування заявки оцінює експертна комісія конкурсу. Результати експертного оцінювання оголосять на церемонії нагородження 27 листопада у місті Тернопіль. По кожній з номінацій буде по два переможці – за результатами онлайн-голосування та експертного оцінювання.

✍Партнери конкурсу «Золотий фліпчарт» – Тернопільська міська рада, міжнародний музичний фестиваль Faine Misto festival, Центр Науки Тернополя, Телеканал Тернопіль1, UaMedia Group та рекламна агенція Цифра.

Конкурс організовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» в рамках проєкту Центр розвитку громадської активності за підтримки European Endowment For Democracy

Джерело: Освітньо-аналітичний центр розвитку громад

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*