07.02.2023 23:52

Повідомити про новину

Поширити:

IMG_7873Військовослужбовці Тернопільської  44-ї артбригади разом з хмельницькими волонтерами днями організували благодійний концерт у Попасній Луганської області.
Як повідомляє офіцер 44 артилерійської бригади Олександр Севастьянов, попри усі намагання місцевих мешканців зробити своє містечко доглянутим і привабливим, артисти його відвідують нечасто. Це й не дивно –  зовсім поблизу тривають бойові дії.
Але це не стало на заваді для артистів і волонтерів творчої сотні «Рух до перемоги» та 42 гарнізонного будинку офіцерів з Хмельницького, які приїхали сюди, щоб дати благодійний концерт.
Спочатку мешканців міста приємно вразив майстерним виконанням музичних композицій військовий оркестр 44-ї артилерійської бригади під керівництвом військового диригента, старшого лейтенанта Тараса Когута.
Потім у їх серця постукали патріотичними піснями співачки Марія Мазур та Олена Мишляковська, співак і гітарист Юрій Вилавський, волонтер колективу, капітан Олександр Петрук, артист Хмельницької обласної філармонії Ярослав Камінський. Ліричний і водночас патріотичний тон усьому концерту задавала ведуча Оксана Радушинська – людина з великим серцем і незламною волею. Адже лише маючи такі якості, людина, яка не встає з інвалідного візка, буде заради пісні, поетичного слова та надання благодійної допомоги долати понад тисячу кілометрів на звичайній хмельницькій маршрутці.
Відому на Хмельниччині й за її межами поетесу, журналістку та волонтерку Оксану Радушинську зі Старкостянтинова, яка очолює творчий колектив, уже добре знають в АТО, адже мистецько-благодійні поїздки на Схід України стали для колективу традиційними.
Ще раз подяку та квіти учасники творчої сотні отримували вже в артилерійському підрозділі, куди вони передали зібрану у Старокостянтинівському районі волонтерську допомогу.
Кошти, зібрані під час  концерту, спрямують на лікування одинадцятикласниці школи №24 м. Попасна Насті Кошелєвої, якій потрібна операція з видалення катаракти, що розвинулася на фоні цукрового діабету.
Галина САВЧУК
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.