gazpostach

Коли телефонують шахраї, люди чомусь втрачають здоровий глузд…13051014 тисяч гривень віддала жителька обласного центру за псевдопорятунок доньки. Ці гроші телефонному шахраю вдалося виманити за нібито закриття кримінального провадження.

 

Шокуючу інформацію 56-річна жінка отримала по телефону 12 квітня десь о 16 годині.

– Мамо, я потрапила в поліцію, допоможи! – почула у слухавці. Далі у розмову втрутився незнайомий чоловічий голос. Невідомий представився працівником поліції та повідомив, що її доньку затримали поліцейські за нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Аферист уточнив – криміналу можна уникнути, однак слід заплатити гроші. Назвав суму – 500 доларів. Перелякана жінка без будь-яких уточнень погодилася на такі умови та поспішила до банкомату.

Лише коли перерахувала гроші, здогадалася подзвонити на мобільний до доньки. Та, звісно, у будь-які кримінальні пригоди не потрапляла. Про шахрайство потерпіла повідомила працівників поліції. Зловмисника розшукують.

У секторі комунікації ГУНП в області вкотре радять жителям області бути розсудливими та не довіряти незнайомцям.

Що робити, якщо Вам все ж зателефонували?

  1. Запитайте у того, хто телефонує, як його звуть і в якому райвідділі він працює, перепитайте прізвище та ім’я родича (на цьому пройдисвіти зазвичай кидають трубку).
  2. Зателефонуйте родичу. Якщо його телефон відключений – не панікуйте. Зателефонуйте до відділу поліції і дізнайтеся, чи знаходиться там ваш родич.
  3. Завжди перевіряйте отриману інформацію від незнайомців. Не поспішайте виконувати їх умови!
  4. Якщо ж сталася біда, не зволікайте – телефонуйте до поліції.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*