27.11.2022 01:16

Повідомити про новину

Поширити:

13051014 тисяч гривень віддала жителька обласного центру за псевдопорятунок доньки. Ці гроші телефонному шахраю вдалося виманити за нібито закриття кримінального провадження.
 
Шокуючу інформацію 56-річна жінка отримала по телефону 12 квітня десь о 16 годині.
– Мамо, я потрапила в поліцію, допоможи! – почула у слухавці. Далі у розмову втрутився незнайомий чоловічий голос. Невідомий представився працівником поліції та повідомив, що її доньку затримали поліцейські за нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Аферист уточнив – криміналу можна уникнути, однак слід заплатити гроші. Назвав суму – 500 доларів. Перелякана жінка без будь-яких уточнень погодилася на такі умови та поспішила до банкомату.
Лише коли перерахувала гроші, здогадалася подзвонити на мобільний до доньки. Та, звісно, у будь-які кримінальні пригоди не потрапляла. Про шахрайство потерпіла повідомила працівників поліції. Зловмисника розшукують.
У секторі комунікації ГУНП в області вкотре радять жителям області бути розсудливими та не довіряти незнайомцям.
Що робити, якщо Вам все ж зателефонували?

  1. Запитайте у того, хто телефонує, як його звуть і в якому райвідділі він працює, перепитайте прізвище та ім’я родича (на цьому пройдисвіти зазвичай кидають трубку).
  2. Зателефонуйте родичу. Якщо його телефон відключений – не панікуйте. Зателефонуйте до відділу поліції і дізнайтеся, чи знаходиться там ваш родич.
  3. Завжди перевіряйте отриману інформацію від незнайомців. Не поспішайте виконувати їх умови!
  4. Якщо ж сталася біда, не зволікайте – телефонуйте до поліції.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.