Повідомити новину

Поширити:

Недавно до редакції газети «Свобода» завітала мила, привітна жінка– викладач  Тернопільської художньої школи ім. Ю.ФедьковичаСоломія Бутковська. А прийшла розповісти про свою талановиту ученицю.
«Звати дівчинку Дарина Федак, їй 15 років. Це дуже гарна, талановита, патріотична дитина. У цьому я переконалася, коли минулорічнауроці дала завдання учням намалювати плакат. Теми були різні: і про екологію, і про довкілля і, звісно, не могли оминути війни на сході держави. Діти з насторогою віднеслися до цієї болючої теми, тож охочих зробити такий плакат не було. Проте Дарина вирішила спробувати. І те, що у неї вийшло, сподобалось і мені, і дирекції школи», – розповіла учителька Соломія Бутковська.
Через якийсь час до Дарини зателефонувала родичка, яка проживає у Франції. Жінка разом зі знайомими вирішила висловити протест російській агресії та виступити на підтримку України. Тітка знала, що Дарина навчається у художній школі і тому запитала, чи не має вона, бува, якогось плаката чи малюнка на цю тему…

Так плакат тернопільської школярки опинився у місті Бордо, що у Франції. З ним українка разом із друзями провела протест, до якого приєдналися десятки французів.