Повідомити новину

Поширити:

Будівельна компанія «Креатор-Буд» виходить на нові ринки у великих українських містах, вчасно здає в експлуатацію житло європейського рівня в Тернополі та є одним із найбільших платників податків у рідному місті. Минулого тижня в помешканні керівника компанії Ігоря Гуди провели обшуки, налякавши сонних дітей і дружину, проте це не вплинуло на робочий процес компанії жодним чином. Ігор Гуда заявив, що його компанія вже багато років чесно й прозоро веде бізнес, і він готовий підтверджувати це стільки разів, скільки буде потрібно.
Утім, найкращим підтвердженням є бездоганна репутація компанії «Креатор-Буд», яка зарекомендувала себе в Тернополі, а згодом отримала довіру в інших містах. Так, нині компанія зводить мікрорайон у Львові, частину житла вже здали в експлуатацію.
— У найближчих планах – нові будівельні проекти у Львові й вихід на київський ринок, — розповідає гендиректор «Креатор-Буду” Ігор Гуда. — Сьогодні ми завершуємо підготовчі роботи на двох будівельних майданчиках у Києві. Для нас це дуже важливо, адже столичний ринок динамічно розвивається і там є серйозні перспективи для розвитку.
Водночас «Креатор-Буд» продовжує втілювати нові стандарти будівництва у Тернополі. Компанія є лідером на місцевому ринку та локомотивом галузі, завдяки чому депресивна Тернопільщина утримує передові позиції за темпами введеного в експлуатацію житла.
«Креатор-Буд» уже розпочав будівництво у Північному мікрорайоні. Компанія стала переможцем відкритого інвестиційного конкурсу. Там має постати сучасний Варшавський квартал, який буде обличчям оновленого Тернополя. Окрім житлового комплексу, зведуть торгівельно-культурний центр, мультиплекс-кінотеатри, спортивні та дитячі майданчики, нову школу, сучасний паркінг. Інвестор також взяв на себе зобов’язання забезпечити тролейбусне сполучення нового мікрорайону з центром міста і розвиток інженерно-транспортної інфраструктури.
Керівництво «Креатор-Буду”, розуміючи важливість забезпечення учасників АТО житлом, пішло на безпрецедентний крок — 12 оборонців України отримали ключі від квартир у нових будинках компанії. Відбір претендентів на отримання житла здійснювався відкрито і прозоро авторитетними громадськими та волонтерськими організаціями міста й області.
Цікаво, що інформація про результати інвестиційних конкурсів по цьому об’єкту з незрозумілих причин зацікавила оперативну групу Нацполіції, яка 17 березня проводила оперативні дії в приміщеннях міськради, комунальних підприємств і навіть у помешканнях місцевих підприємців. Маючи можливість безперешкодно отримати інформацію з відкритих джерел та шляхом запитів, реформовані правоохоронці застосували стару “міліцейську” методику. Один із двадцяти хаотичних обшуків того дня відбувся в квартирі директора «Креатор-Буду” Ігоря Гуди, який був на ділових переговорах у Києві. «Стражі правопорядку» свої дії розпочали о 7 годині ранку.
Такі методи роботи поліціянтів викликали обурення тернополян, які дізналися про подію з Facebook-сторінки Ігоря Гуди.
— Я дякую усім за підтримку, — каже директор “Креатор-Буду”. Мені немає що приховувати. Свій бізнес вів і веду прозоро. Всі документи є в офісі фірми, ми їх ні від кого не ховаємо. На жаль, поки що живемо в країні, де ніхто не застрахований від подібного свавілля.
До речі, за події 17 березня з боку правоохоронців перед родиною підприємця ніхто не вибачився. Це дуже відрізняє Україну від західного світу, де держава не тільки вимагає відповідальності, а й має сміливість та відвагу визнавати свої помилки.