gazpostach

Художник з Тернопілля став співавтором хіта про Україну93_tnЗа 25 років Україна відчула справжню цінність незалежності. Вона вирізняє нас з-поміж усіх інших народів. І змушує пишатися причетністю до України. Для більшості із нас це так само важливо, як дихати, всміхатися чи говорити.

Про це у своєму блозі написав відомий співак Олег Скрипка.

«Для мене патріотизм перевіряється просто. Передусім, це – мова, якою ти спілкуєшся. Люди можуть бити себе в груди і носити вишиванки до п’ят, але якщо твої діти не розмовляють мовою твоєї держави, це – ілюзія патріотизму.

Незалежність – наш світоглядний вибір. На фронті синьо-жовта стрічка ідентифікує за принципом: свій-чужий. Ми бачимо на формі українського бійця синьо-жовту нашивку і розуміємо, що це – наш національний герой…

Ми народжені бути вільними. Незалежність дарує нам відчуття волі, національної гідності, свободи думки і відповідальність за дії. У День незалежності відчуваємо гордість за рідну країну, героїв, які її боронили раніше і захищають нині. Пишаємося тим, що нам пощастило народитися вільними. І – народитися українцями.

З нагоди 25-ої річниці незалежності мені хотілося зробити особливий музичний дарунок Україні й українцям. Так з’явилася пісня «Україна». Вона народжувалася довго і непросто. Музику і слова до неї писали разом з Євгеном Гапоном – фронтменом колективу Nokturnal Mortum.

Фронтовий тур гурту ВВ із виступами в Авдіїівці, Мар’їнці та Костянтинівці ще більше змінив моє сприйняття світу. Там я побачив українських героїв. Порівняно з ними, кіношні супермени – хлопчаки для биття. Я пишаюся тим, що живу на одній землі і дихаю одним повітрям із такими людьми. Це відчуття надало нового значення поняттю «Українв».

Наш проект підтримав і відомий у світі художник з Тернопільщини Олег Шупляк, який зробив відеоряд на основі картин-ілюзій у техніці «Двовзори». Я мрію, аби моє сприйняття рідної країни відчув серцем кожен із вас. Адже Україна – це кожен із нас. Україна – це ти. Саме цей меседж ми вкладаємо у назву нашого спільного проекту – «U-KRAINA».

Ця пісня – дарунок українським бійцям-атлантам, які тримають на своїх плечах мирне небо над Україною. А також – кожному українцю, який пишається своєю країною, уособлює з нею власну долю і майбутнє, готовий відповідати за цей вибір».

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*