gazpostach

Голова ОДА відповідає читачам «Свободи»78Як відомо, 25 квітня відбувся «прямий зв’язок» голови облдержадміністрації з мешканцями Тернопільщини. У міру розгляду проблемних питань профільними службами ОДА публікуємо відповіді на запитання, з якими до керівника області Степана Барни звертаються наші краяни.  

Житель села Красне Гусятинського району Микола Дрозд звернувся до голови ОДА з проханням відремонтувати дорогу на ділянці  Гримайлів – Сатанів.

– Вона включена у перелік автодоріг для ремонту. Зокрема, цього року тут заплановано провести ямковий ремонт. Ця територіальна автомобільна траса має державне значення. Тому для нас є принциповим утримання її в належному стані, – зазначив Степан Барна.

Мешканець с. Палашівка Чортківського району Орест Гошуляк цікавиться ремонтом дороги Джурин-Базар.

– Насамперед, ми спрямовуємо ресурси на ремонт доріг державного значення, – наголосив Степан Барна. – Це – відрізок траси місцевого значення. Водночас, ми зацікавлені, щоби у належному стані були усі дороги області – і державні, і місцеві. Тому відразу після завершення робіт на трасах державного значення перейдемо до ремонту доріг місцевого значення. У переліку є і дорога Джурин – Базар.

Прес-служба

обласної державної адміністрації  

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*