07.02.2023 23:55

Повідомити про новину

Поширити:

78Як відомо, 25 квітня відбувся «прямий зв’язок» голови облдержадміністрації з мешканцями Тернопільщини. У міру розгляду проблемних питань профільними службами ОДА публікуємо відповіді на запитання, з якими до керівника області Степана Барни звертаються наші краяни.  
Житель села Красне Гусятинського району Микола Дрозд звернувся до голови ОДА з проханням відремонтувати дорогу на ділянці  Гримайлів – Сатанів.
– Вона включена у перелік автодоріг для ремонту. Зокрема, цього року тут заплановано провести ямковий ремонт. Ця територіальна автомобільна траса має державне значення. Тому для нас є принциповим утримання її в належному стані, – зазначив Степан Барна.
Мешканець с. Палашівка Чортківського району Орест Гошуляк цікавиться ремонтом дороги Джурин-Базар.
– Насамперед, ми спрямовуємо ресурси на ремонт доріг державного значення, – наголосив Степан Барна. – Це – відрізок траси місцевого значення. Водночас, ми зацікавлені, щоби у належному стані були усі дороги області – і державні, і місцеві. Тому відразу після завершення робіт на трасах державного значення перейдемо до ремонту доріг місцевого значення. У переліку є і дорога Джурин – Базар.
Прес-служба
обласної державної адміністрації  
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.