08.06.2023 04:01

Повідомити про новину

Поширити:

Невдовзі літо. У Тернополі до відкриття готують стаціонарні атракціони, які є в парках “Сопільче” та “Національного відродження”.

Зараз спеціалісти проводять технічні експертизи кожної каруселі. Такий контроль відбувається щороку, адже атракціони не нові і потребують технічного нагляду, повідомляють Т1 Новини.

Через прохолодну погоду, відкриття сезону атракціонів у парках Тернополя запізнюється. Зараз технічні експерти активно випробовують гойдалки у парку “Сопільче”. Кожну конструкцію ретельно оглядають і перевіряють чи бува не зламалося щось за зиму, пояснює експерт Степан Галайда.

Такі перевірки проводять кожного року і надають експертний висновок. Це роблять тому, що атракціони з 1989 року. Їх термін експлуатації давно вийшов, однак вони ще можуть працювати, запевняє Степан Галайда.

Наразі у парках Тернополя є 16 стаціонарних атракціонів. За тиждень мають оглянути і перевірити усі. А тоді нададуть дозвіл на їх використання. Щодо цін, то цьогоріч вони зросли в середньому на 5 гривень. Директор комунального підприємства, на балансі якого перебувають атракціони, Микола Ткач каже, що тарифи вже затвердженні, а подорожчання пов’язані з кількома чинниками. На це вплинуло збільшення мінімальної зарплатні та підняття цін на комунальні послуги. За квиток доведеться заплатити від 25 до 50 гривень.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.