27.11.2022 01:32

Повідомити про новину

Поширити:

Інформаційні заходи відбудуться в області 20-22 травня. У ці дні наш край відвідає чимало гостей з Європи.
Зокрема, відбудуться науково-практичні конференції і форуми на тему: „Європейська культура – пошук спільного коріння”. А також інформаційні ярмарки „Знай про Європу більше” та „Європейський Єоюз – новий старт для України”,  VI Форум шкільних Євроклубів міста, засідання на теми: „Мандруючи Європою” та „У гості до європейського друга”.
Буде зорганізовано виставки фотоколажів, малюнків, творчих робіт на тему: „Європа очима дітей”. А також  конкурси шкільних стінгазет „Відкриваємо Європу разом”. Серед учнів старших класів — флешмоби, арт-майдани „Парад країн Європи”, загальношкільні заходи „День Європи в школі”. Конкурси малюнків графіті на європейську тематику, конкурси науково-дослідних та пошукових робіт: „Україна на шляху до Європи”, „Європейський союз: шляхи співпраці”, „Культурна спадщина України – складова європейської культури”.
А також  виставка державної символіки держав-учасниць Євросоюзу. У школах області запланований цикл уроків для учнів старших класів англійською, німецькою, французькою, польською мовами на тему: „Hello Europe”. А також круглий стіл на тему: „Що для мене значить бути громадянином європейської держави”. У загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах області заплановані громадські читання та публічні дебати з питань європейської інтеграції.
У бібліотеках загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів області організують книжкові експозиції сучасних письменників Європи, конкурси читців західноєвропейської поезії.
У рамках відзначення Днів Європи пройде конкурс краси „Міні – міс Тернопіль 2016”. А для юнаків — відкритий чемпіонат міста Тернополя з кіокушин – кан карате й турнір з мініфутболу.
На Театральному майдані у Тернополі відбудеться свято європейського танцю „Євро-danse” й танцювальний флепімоб „Тернопіль – Європейське місто”. А також концерт „Континентальна панорама” за участю муніципального духового колективу „Оркестра Волі”, мистецьке свято „Ми українці – ми європейці!”.
На вулиці Сагайдачного в обласному центрі очікується концерт „Хіти Європейської класичної музики” за участю Галицького камерного оркестру та музичний євромайданчик за участю переможців Всеукраїнських, обласних, міських конкурсів учнів музичних шкіл.
У бібліотеках області заплановані читацькі конференції, круглі столи, години інформації, бесіди-діалоги на теми: „Україна – Європейський Союз: мрія та реальність”, „Освіта в Європі: впевнене майбутнє”, „Європейський Союз: історія та сучасність”, відеомандри „Галопом по країнах Європи”, прес-інформації „Діалоги порозуміння -Україна – Європа”.
У тернопільському Палаці Кіно пройде фестиваль європейських фільмів. А в містах Збараж та Кременець — ”Свято Замку”.
Також у рамках Днів Європи відбудуться Міжнародний інвестиційний форум „Тернопільщина Invest – 2016” та круглий стіл “Європейський вимір України”. На базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя пройде захід “Бібліотека особистостей”. Заплановано проведення п’ятого чемпіонату світу з футболу пройде серед українських діаспорних команд. Для  журналістів з Польщі буде організовано інформаційний тур.
Галина ВАНДЗЕЛЯК
 
 
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.