gazpostach

Дія.Центр – у ЛанівцяхПерший модернізований ЦНАП, реконструйований за кошти субвенції.

Мінцифри продовжує розбудовувати мережу модернізованих ЦНАП з єдиними сучасними стандартами. Одразу у двох громадах відкрили Дія.Центри — в Ланівцях нашої області та Іванівцях, що на Чернігівщині.

Це універсальний простір із комплексом усіх необхідних послуг, зручним сервісом та додатковими можливостями для українців. У травні Мінцифри відібрало 165 громад, які отримають допомогу від держави у сумі 231 млн грн у межах субвенції на розвиток мережі ЦНАП. Дія.Центр у Ланівцях — перший модернізований ЦНАП, реконструйований за кошти субвенції.

У лановецькому центрі доступні 234 адміністративні послуги, зокрема, у сфері реєстрації бізнесу, земельних відносин, соціального захисту, реєстрації місця проживання, ДРАЦС. Також у Дія.Центрах можна отримати безоплатну правову допомогу, консультації щодо онлайн-послуг, оплатити адмінзбір тощо.

Приміщення центрів інклюзивні, мають коворкінг-зону та конференц-зал. Крім цього, Дія.Центри мають простори для самообслуговування, де українці можуть скористатися порталом Дія. Адміністратори центру навчать користуватися порталом, допоможуть та підкажуть, як отримати онлайн потрібну послугу. Це дасть можливість багатьом людям у майбутньому отримувати послуги самостійно та покращить цифрові навички громадян, повідомляють на Урядовому порталі.

Будь-який ЦНАП може стати частиною мережі Дія.Центрів, якщо відповідатиме 12-ти критеріям якості. Сервіс у Дія.Центрах зручний, швидкий і сучасний.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*