27.11.2022 00:21

Повідомити про новину

Поширити:

22336Поліцейський скандал у Тернополі. Тут наприкінці березня затримали дівчину-копа, яка з табельною зброєю перебувала за кермом патрульного авто під дією наркотиків. Щодо неї склали адмінпротокол за ст. 130. Справу направили до суду. Вчора, 26 квітня, відбулося перше слухання. Щоправда, на нього ані коп, ані її захисник не з’явилися.
Адвокат приїхав після слухання та заявив, що поліцію намагаються дискредитувати, а для розгляду справи немає жодного підгрунтя.
«Працівники поліції, які складали акт про адмінпорушення, допустили низку помилок, котрі повинен врахувати суддя. А саме: немає акту обстеження, направлення на огляд та висновків, де було б вказано стан наркотичного сп’яніння. Загадкою для мене залишається, чому моя підзахисна проходила медогляд у психоневрологічній лікарні не як водій патрульної машини, а як фізична особа», – зауважив адвокат Тернопільської обласної колегії адвокатів Олександр Рукавець.
Також Олександр Володимирович розповів, що на чергування вона заступила з командиром роти. Тобто постійно була під його наглядом. А вже після  обіду у патрульної виявили амфітамін.
«Моя підзахисна стверджує, що напередодні патрулювання вживала таблетку «Ібупрофену». Це – знеболюючий засіб, який може вплинути на показники аналізу крові. Аби довести свою невинність, патрульна готова пройти перевірку на поліграфі.
На перше слухання справи вона не з’явилася через погане самопочуття. Вчора у патрульної піднялася висока температура. Вона написала відповідне клопотання щодо перенесення  справи.
Сьогодні жінка відсторонена від роботи. Але результатів внутрішньої перевірки ми досі не отримали», – продовжив адвокат.
Натомість, у прес-службі поліції повідомляють, що є два висновки різних медзакладів – обидва підтвердили стан наркотичного сп’яніння. Раніше подібних речей за цим поліцейським не було помічено. У який спосіб вона пройшла медкомісію в наркодиспансері – невідомо.
На судовому засіданні була присутня дівчина-коп, яка оформляла протокол у той день. Щоправда, правоохоронець від коментарів відмовилася. Не з’явилися на судове засідання і поняті. Причини їхньої відсутності, а також відсутності адвоката та його підзахисної з’ясовуватимуть працівники суду.
Додамо, що наступне слухання справи відбудеться 16 травня.
Наталя ЛУКІВ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.