gazpostach

Ділове партнерство набирає сили0006Чортківський район і Тарнобжезький повіт Підкарпатського воєводства Республіки Польща налагоджують тісну співпрацю

Із 2013 року між Чортківською районною радою та староством Тарнобжезького повіту діє партнерська угода. Взаємний обмін освітньо-культурними делегаціями впродовж останніх років вже став доброю традицією в дружніх відносинах між нашими народами, – говорить голова Чортківської районної ради Віктор Шепета. – Але не це головне. Найважливіше, що ми маємо можливість вивчати живий досвід проведення реформ у всіх галузях економічного, соціального, побутового, культурно-освітнього життя, організації управління територіями в конкретному повіті сусідньої держави, яка вже пройшла цей складний шлях і досягла хороших результатів у  розвитку території та покращення життя людей.

Цьогоріч до цієї співпраці активно долучилася і Чортківська міська рада, підписавши аналогічну угоду з польською фундацією «Люди. Вміння. Культура» (хіба не три кити розвитку суспільства?). Про різноплановість наших відносин засвідчує, зокрема, остання візитація представників Тарнобжезького повіту на Чортківщину 15 березня. У складі делегації були спеціалісти охорони здоров’я, культури, освіти, поліції, лісового господарства, справ рільничих, пожежної служби, органів місцевої влади, а також підприємці. Відбулася грунтовна презентація інвестиційної привабливості нашого району з визначенням не лише напрямків вкладення польських інвестицій, а й навіть конкретних місць – готових майданчиків, на яких можуть бути розміщені нові підприємства.

Сподіваємося, що наша відкритість, прагнення Чортківської влади робити все можливе для приходу інвесторів у регіон вже найближчим часом принесе результати. Адже саме завдяки такій позиції (а ще підтримці голови ОДА Степана Барни) у Чортків вже цього року приходить ТОВ «СЕ-Борднетце–Україна» – одне з найпотужніших підприємств нашого краю.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*