22.02.2024 05:32

Повідомити про новину

Поширити:

В-зоне-АТО-подняли-прапор-СШАЗа словами представника, кінцевою метою цих зусиль «є відновлення суверенітету України та відновлення її контролю над державним кордоном».

Зусилля Сполучених Штатів Америки із підтримки України у відновленні територіальної цілісності та примусу усіх сторін до виконання Мінських угод будуть подвоєні. Про це під час брифінгу у Вашингтоні заявив заступник речника Державного департаменту США Марк Тонер.
«Відновлення безпеки, контроль ОБСЄ по всьому Донбасу, звільнення заручників, підготовка до українських виборів на Донбасі, що відповідатимуть міжнародним стандартам та українській конституції, а також відведення важкого озброєння та іноземних військ Все це – елементи Мінських угод, які ще належить виконати. Вона стверджувала, що США, співпрацюючи із «Нормандською четвіркою», мають намір подвоїти свої зусилля із просування цього», – прокоментував Тонер заяву помічника держсекретаря США Вікторії Нуланд.
Він додав, що кінцевою метою цих зусиль «є відновлення суверенітету України та відновлення її контролю над державним кордоном».
Нагадаємо, 26 квітня деякі ЗМІ поширили інформацію, що США наполягли на проведенні виборів на Донбасі вже в липні. Проте заступник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд заявила, що під час зустрічей з депутатами Верховної Ради жодних дат про проведення виборів на окупованих Росією територіях Донбасу не називалося.
Джерело: Укрінформ