Повідомити новину

Поширити:

Кандидат на посаду міського голови Володимир Барна сьогодні у сесійній залі Тернопільської обласної ради озвучив позицію Радикальної партії про упередженість влади щодо нереєстрації радикалів до виборів. Він попередив про те, що партійці готові до радикальних дій.
Депутат Юрій Дзюбан виступив із заявою від фракції, у якій зокрема йдеться:
«Фракція Радикальної партії Олега Ляшка глибоко обурена посяганнями деяких представників територіальної виборчої комісії на наше конституційне право обиратися і бути обраними до місцевих органів самоврядування.
Блокуючи реєстрацію нашої обласної команди на вибори 25 жовтня, члени ТВК від «Слуги народу», об’єднавшись з ОПЗЖ, «Нашим краєм», «За майбутнє» та деякими іншими маловідомими українським виборцям сателітами, ймовірно за негласної вказівки влади, створили прецедент, якого ще не бачила Україна.
Адже наша політична сила з часу свого створення завжди брала участь у волевиявленні українців, делегуючи своїх найкращих професійних та патріотичних представників, – в тому числі і за часів диктатури Януковича, і за президентства Петра Порошенка.
Цього ж разу, на тлі тотального обвалення рейтингу провладної партії та зростання електоральної підтримки РПЛ, влада злякалася нашої правди і тому робить все можливе, щоб позбавити десятки тисяч наших виборців права обрати у місцеві органи тих, хто захищатиме їх та відстоюватиме їхні життєво важливі інтереси.
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка вимагає припинити політичне переслідування Тернопільської обласної організацій РПЛ і зареєструвати наших кандидатів для участі у місцевих виборах.
Хай люди скажуть своє слово.»
Голова Тернопільської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка Богдан Яциковський висловив вдячність Степану Барні («Європейська солідарність»), Олегу Сиротюку (ВО «Свобода») та Василю Деревляному (ВО «Батьківщина») за підтримку.
Рішучу позицію радикалів одноголосно підтримали депутати облради, які звернулися до Центральної виборчої комісії з вимогою усунути грубі порушення з боку Тернопільської ТВК та зареєструвати виборчі списки Радикальної Партії Тернопілля згідно з чинним законодавством.