Повідомити новину

Поширити:
З початку російського вторгнення 20 чортків’ян подали інформаційні повідомлення про пошкоджене майно, скориставшись додатком ДІЯ та програмою «Є-відновлення». У всіх майно пошкодилось під час ракетних обстрілів Чорткова у червні 2022 року, повідомили у міськраді.
Наразі всі повідомлення опрацьовані комісією з обстеження пошкодженого майна, що діє у Чортківській міській раді. Інформацію про пошкоджене майно та характер пошкоджень занесено до Державного реєстру пошкодженого та знищеного майна. Послугою «Є-відновлення» хотіли скористались 20 чортків’ян, втім п’ятьом із них було відмовлено у виплаті компенсації, оскільки їхні заявки не відповідали умовам програми.
У підсумку 15 жителів Чорткова отримають на свої є-рахунки компенсацію на загальну суму 1 млн 585 тис. грн із державного бюджету.
У кожному випадку сума компенсації рахується з урахуванням характеру та обсягів пошкоджень у відповідності з визначеними державою розцінками. Під час опрацювання заяв щодо надання компенсації за пошкоджене внаслідок російської агресії майна комісія здійснює візуальний огляд та складає акти комісійного обстеження, а також перевіряє наявні пошкодження та визначає розмір компенсації.