gazpostach

Через вогонь втрачаємо і збіжжя, і людейДнями надзвичайники зафіксували 12 пожеж за добу. Через аномальну спеку збіжжя на Тернопільщині горіло на десятках і навіть сотнях гектарів.

В управлінні ДСНСУ в Тернопільській області повідомили, що ввечері 6 серпня у с. Буцнів Тернопільського району на полі місцевого агропідприємства спалахнули посіви ячменю на 130 гектарах. Вогнем знищено збіжжя на площі близько 24 га. Посіви на понад 100 гектарах вдалося врятувати.

Для ліквідації пожежі залучили черговий караул ДПРЧ-18, МПК с. Козлів, від сільськогосподарського підприємства – 2 трактори з плугами, 2 трактори з ємностями з водою по 10  куб. м, 1 автоцистерну на шасі ГАЗ-53. Ймовірна причина пожежі – влучення блискавки. Обсяг матеріальних збитків встановлюють.

На полях Тернопільщини недільного дня рятувальники  у кількох місцях гасили пожнивні залишки і суху траву, загалом  12 пожеж.

Також невідома особа ледь не спалила 200 гектарів пшениці у селі Глибочок Борщівського району. На щастя, співробітники ДРПЧ-8, отримавши повідомлення про пожежу, відразу виїхали в населений пункт, на околиці якого палали 4 гектари стерні. Збитки могли бути в десятки разів більші, якби не професіоналізм пожежників.

Завдяки вчасним діям рятувальники попередили поширення вогню на площі близько 200 гектарів. Причиною масштабної пожежі стало  необережне поводження з вогнем невідомою особою.

Пожежа виникла і 6 липня о четвертій ранку в Зборові. Полум`я спалахнуло в одній із квартир двоповерхового будинку, що на вул. Тернопільська, 47.

Вогонь знищив телевізор, меблі та речі домашнього вжитку. На місці пожежі виявлено труп  59-літнього власника квартири. 

Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ-17 управління ДСНС України в Тернопільській області. Причину виникнення пожежі та обсяг матеріальних збитків встановлюють.

Анастасія ГИЧКА

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*