gazpostach

Буде створено військову поліціюУ Міністерстві оборони України мають намір створити військову поліцію. Про це під час брифінгу для ЗМІ повідомила помічник Міністра оборони України Тетяна Ричкова, повідомляє прес-служба відомства.

“Зараз в Збройних силах України існує Військова служба правопорядку, яка не має юридичних повноважень, щоб вести досудове слідство, оперативно-розшукова діяльність тощо. Наприклад, якщо військовослужбовець самовільно залишив частину, військовим треба звернутися до державних правоохоронних органів і чекати в черзі відповідних дій. Тому виникла потреба в створенні Військової поліції, яка вже давно функціонує в усіх цивілізованих країнах “, – сказала Ричкова.

Як зазначається, військова поліція буде займатися тільки військовими правопорушеннями і буде являти собою правоохоронний орган, відповідальний за заходи щодо запобігання, виявлення, припинення та досудового розслідування злочинів.

“Поки не буде прийнятий закон про Військової поліції, не відбудеться реформування в військових органах правопорядку”, – підкреслила вона.

Повідомляється, що робота Військової поліції посилить відповідальність військовослужбовців і прискорить оперативність прийняття рішень в боротьбі з правопорушеннями.

Джерело: РБК-Україна

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*