Повідомити новину

Поширити:

Кожен дачник мріє знайти найкращі сорти та гібриди солодкого перцю, які дають великий і смачний урожай при мінімальному догляді. Цю теплолюбну культуру в Україні вирощують через розсаду. Ранніми вважаються різновиди, які дозрівають за 90 і менше днів після посадки.

Ми назвали найкращі ранні та ультраранні сорти перцю в Україні, які мають хороші відгуки дачників і дають стабільно великий урожай.

Найурожайніші сорти та гібриди перцю для відкритого ґрунту

Перераховуючи найкращі ультраранні сорти перцю солодкого, не можна не згадати про Геркулес. Це дуже популярний гібридний сорт з відмінним смаком плодів. Кущі невисокі й не потребують підв’язки – на кожному з’являється 8-10 плодів, які одночасно дозрівають. Цей гібрид має високу стійкість до хвороб і спеки.

Клаудіо – найкращий сорт солодкого перцю в Україні для продажу. Сорт довго зберігається і не псується при перевезенні, добре переносить спеку і стресові умови, стійкий до вірусу картоплі та тютюнової мозаїки. Соковиті темно-червоні плоди мають м’який солодкуватий смак. Дозріває за 80 днів.

Ранній сорт перцю Колобок відрізняється незвичайним кулястим виглядом овочів. Не схильний до багатьох хвороб, зокрема антракнозу, але потребує регулярного поливу. Дуже врожайний, має ароматні та помірно солодкі плоди.

Багато дачників вважають найкращим сортом перцю Спрінгбокс, який відрізняється стійкістю до морозу, тому його можна вирощувати восени або в неопалюваній зимовій теплиці. Він має високу врожайність і довго плодоносить. Всього за за 65 днів ви отримаєте соковиті й ароматні жовті плоди.

Сорт Прісцила дачники люблять за невибагливість: він не боїться ні заморозків, ні спеки, стійкий до вірусів і в’янення, не вимагає суворого дотримання графіка поливу. Плоди великі та привабливі, з насиченим смаком. Час дозрівання – 70 днів.

Ще один невибагливий і при цьому високоврожайний сорт перцю для відкритого ґрунту – Цинтія. Густе листя захищає овочі від сонячних опіків, а потужний корінь – від пересихання. На одному кущі дозріває до 10 соковитих плодів.

Як вибирати насіння на розсаду, щоб не купити підробку: ось на що потрібно дивитися