gazpostach

«Братина» – фестиваль, що прищеплює любов до українськогоНа свято Трійці я побував у чудовій, мальовничій місцині – у селі Стіжок, що на Шумщині. Там відбувався 12-й щорічний міжобласний мистецько-краєзнавчий фестиваль “Братина”,  що зібрав творчі  колективи з різних областей України.

На свято з`їхались поціновувачі та майстри фольклору, народних ремесел, української пісні,  що  лунала зі сцени та тішила усіх гостей. Кожен колектив – наче скарб, адже він оригінальний, неординарний.

Око тішили  дуже гарні українські костюми учасників. Смачними стравами пригощали місцеві жителі. Такі фестивалі дуже важливі, адже вони презентують нашу культуру, пісню, традиції, а головне – залучають молодь і прищеплюють любов до українського.

На свято я приїхав не з порожніми руками: з моєї ініціативи на реконструкцію даху Стіжковського НВК  з державного бюджету надано майже 600 тис. грн. Для села – це важливий та необхідний вклад,  особливо для нашого майбутнього – дітей,  які уже тут навчаються, або  будуть  навчатися завтра.

Богдан ЯЦИКОВСЬКИЙ,

депутат обласної ради

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*