Повідомити новину

Поширити:

Учений зі світовим ім’ям Борис Болотов теоретично довів, що можна жити 100, 120 років, і 250 — не межа.
Борис Васильович розробив унікальну систему довголіття “П’ять правил здоров’я”, яка передбачає вплив на внутрішні органи і системи організму на клітинному рівні, допомагає позбутися солей і шлаків, відновити ослаблені хворобою органи.
Принцип парності
В основі цілительського підходу Болотова — принцип парності. “У людини дві руки, дві ноги, двоє очей, два вуха, дві легені, дві нирки, і навіть два серця: друге, праве, зазвичай недорозвинене, але воно є. Іноді хірурги і патологоанатоми його знаходять. Печінок у людини теж дві: підшлункова залоза — це, фактично, друга печінка. І шлунків теж два. Другий — дванадцятипала кишка. Статевих органів у кожного два – чоловічий і жіночий, тільки один – недорозвинений, тому гермафродит — нормальна людина. Медики не враховують принципу парності, тому й неспроможні лікувати багато хвороб.
Б. Болотов вивчав питання безсмертя людини за рахунок відновлення систем органів.
Про користь шлункового соку
Вчений вважає, що можливо навіть відростити відморожені пальці, бо переконаний, що людина нічим не гірша за ящірку. Є кілька випадків, що вже стали хрестоматійними, коли Болотов не просто рятував пальці рук і ступні ніг від ампутації, а й наростив їх. Як таке можливе?
Борис Болотов пояснює це так: “Науці відомо, що всі клітини в організмі різні, і довгожителів серед них немає. Наприклад, клітина нирки вмирає через шість хвилин після того, як стане дорослою. Статеві клітини живуть десять діб, серця — три місяці, шкіри — близько шести місяців. Тобто, протягом року всі клітини нашого тіла помирають, деякі оновлюються багато разів. Учені підрахували, що в людини щодоби гине близько півкілограма клітин. І це “зіпсоване м’ясо” треба кудись подіти. Я встановив, що шлунковий сік не тільки перетравлює їжу, а й, всмоктуючись у кров, розчиняє померлі й старі клітини. Але у більшості людей шлунковий сік нікудишній — і він не справляється з цим завданням. Найгірший варіант шлункового соку — з нульовою кислотністю. У багатьох людей деякі кислоти Відсутні». Поліпшити шлунковий сік допомагає бальзам Болотова, який містить в необхідних пропорціях відсутні ланки.
Важливими для відновлення систем організму є амінокислоти. Вісім — незамінні, тобто не формуються в організмі, а надходять з їжею. У будь-якій рослинній їжі не більше однієї амінокислоти, а то й зовсім немає. А м’ясо? З’їв шматочок нирки тварини — отримав дві незамінні кислоти, шматочок печінки — дві інші. А їх треба вісім! Щоб отримати всі амінокислоти, необхідно їсти кільку, оселедець, мойву, салаку. На думку вченого, ми старіємо через те, що наші клітини будуються не з амінокислот, а з пептидів — білків, які не завжди містять потрібні організму компоненти.
П’ять правил квінтесенції 
Болотов розробив методику лікування різних захворювань. Приміром, для стимулювання регенерації тканин у разі обмороження чи гангрени, він робить своєрідний опік, використовуючи суміш солі, алое, чистотілу, живокосту, каланхое, іноді інших рослин. Спочатку обробляє перекисом водню. Сіль і алое зупиняють процес бродіння і результативно відновлюють тканини. Навіть у разі важкого обмороження та опіків можна уникнути ампутації.
Перше правило запропонували давні греки: через півгодини після їди по крупинці смоктати сіль. Виявляється, сіль зумовлює рефлекторне виділення шлункового соку, який містить всі необхідні елементи для розщеплення застарілих клітин. Народна медицина для омолодження рекомендує вживати в їжу рослини, що стимулюють виділення шлункових соків (щавель, подорожник, кріп, капусту, кропиву, морську капусту, лимонник — всього близько ста рослин).
Друге правило — впливати на шлаки кислотами. Можна застосовувати не тільки квашені огірки, помідори, капусту, буряк, моркву, цибулю, часник, яблука, кавуни, а й соки, пиво, багато вина, продукти дріжджового бродіння й молочнокислі. Фруктові оцти також використовують в боротьбі зі шлаками. Але їх бажано вживати з кислим молоком.
Третє правило — позбутися зайвих солей за принципом “подібне розчиняється подібним”. Наприклад, чай з коріння соняшнику розчиняє багато лужних солей в організмі. П’ють напій великими дозами протягом місяця і навіть більше. При цьому солі виводяться тільки після двох тижнів вживання чаю. Про звільнення від солей свідчить прозора, як вода, сеча. Добре розчиняють солі чаї зі споришу, польового хвоща, кавунових шкірок, гарбузових хвостиків, іриса болотного. А сік чорної редьки виводить мінерали з жовчних протоків і жовчного міхура, а також із судин, ниркової миски, сечового міхура.
Боротьба з хвороботворними бактеріями — четверте правило. Болотов зазначає, що захворювання будь-якого органа супроводжується його гниттям. Щоб зупинити цей процес, він рекомендує вживати кислі (квашені) овочі та фрукти. Квасити можна також будь-які лікарські рослини. Наприклад, для лікування печінки квасять горох, боби, сою, квасолю, сочевицю, конюшину, люпин, софору японську. У надійно окисленому організмі хвороботворні процеси не відбуватимуться.
Відновлюємо хворі органи
Для кожного органа – свої методи. Наприклад, для лікування нирок за годину до відвідин лазні або сауни необхідно з’їсти 50–100 г вареної нирки тварини. За 10–15 хв. – випити склянку потогінного квасу. На 3 л води взяти 1–2 склянки малини (або малинового варення), 1 склянку цукру, 1 ч. ложку сметани. Суміш помістити в тепло для бродіння протягом 10–15 днів.
При хворобах серця за годину до відвідин лазні або сауни слід з’їсти 50–100 г вареного серця тварини. За 15 хв. –  випити серцевий квас. На 3 л води взяти 1 склянку сірого жовтушника або адоніса, конвалії, наперстянки, строфанта, шавлії, купени, додати 1 склянку цукру, 1 ч. ложку сметани. Помістити в тепле місце на 10–15 днів. Разова доза квасу – близько 0,5 склянки. При легеневих захворюваннях за годину до процедури треба з’їсти 50–100 г вареної легеневої тканини тварини. Потім прийняти кисневу ванну з підводним масажем, після чого випити легеневий квас: 3 л води, 1 склянка дивосила або фіалки трибарвної, евкаліпта, соснової хвої, 1 склянка цукру, 1 ч. ложка сметани. Все має бродити не менше 2 тижнів. П’ють приблизно по 1 склянці перед їдою або після процедур.
Роботу шлунково-кишкового тракту відновлюють макухи, приготовлені з овочів і фруктів. Для цього з очищених від шкірки фруктів і овочів вичавити сік. Отримані макухи скачати в маленькі кульки, завбільшки як квасолина, і ковтати, не пережовуючи, перед їдою (2–3 ст. ложки). Рідину, що залишилася, пити підсоленою після їди або перед сном.
Омолоджування організму
Виконання п’яти правил здоров’я – шлях до оздоровлення й омолоджування організму. Важливу роль в цьому процесі відіграють ферменти тваринного походження. Їх можна приготувати самостійно з відповідних заквасок.
Вживати отримані продукти можна як всередину, так і як засіб зовнішнього вживання.