gazpostach

БК «Тернопіль» поступився  южненському «Хіміку» 23 квітня южненський «Хімік» приймав БК «Тернопіль» у регулярному чемпіонаті Суперліги Паріматч. 

Тернополяни значно краще розпочали матч, результативною грою відзначилися стартети Агафонов та Калхун, а «Хімік», віддавши старт поєдинку, гучно відповів вже у другій чверті.

Головними героями в першій половині стали гравці лави запасних господарів – Салліван та Зотов, які принесли команді 26 очок на двох. При цьому американський форвард ще за першу половину встиг оформити дабл-дабл. Окрім того, що «Хімік» стабілізував ситуацію у трисекундній, господарі набрали 12 очок у швидкому нападі, використавши 8 втрат тернополян за першу половину. Господарі провели відмінний відрізок, набравши 33 очки за другу чверть, і пішли на велику перерву за 4 очок переваги.

У другій половині южненці лише збільшили свою перевагу, продовжував відмінно працювати американський форвард «Хіміка» Льюїс Салліван, який вів за собою команду, а дальнобійна артилерія — Марченко та Мироненко — у необхідний момент лише закріпили лідерство своєї команди влучними дальніми.

В цьому матчі южненці в підсумку отримали солідну перевагу на щитах та краще атакували з-за дуги, що стало ключовими факторами. БК «Тернопіль» не знайшов відповідей на відмінну гру суперника у нападі та вдруге в сезоні програв южненцям –  97:83.

Найкращий гравцем поєдинку став лідер «Хіміка» Льюїс Салліван. Американський форвард набрав 23 очка та встановив рекорд сезону за підбираннями, зібравши 18 відскоків. Рейтинг ефективності Саллівана склав вражаючі 37 балів.

Головний тренер БК «Тернопіль» Дмитро Забірченко: «Не можу сказати, що «Хімік» перевершив нас у бажанні виграти. Але в бажанні боротися і підібрати незабиті м’ячі ми сьогодні програли. Віддали занадто багато очок другого шансу, очок після втрат. Якщо ми хочемо вигравати, потрібно захищатись, а це у нас сьогодні не вийшло. Може бути, грає роль те, що матчі з переїздами. Важко, але все ж у цьому графіку. «Хімік» показав хороший відсоток. Вийшли Марченко і Мироненко, поховали своїми триочковими наші спроби повернутися в гру. Швидка команда. Але не було б такої кінцівки, якби ми забирали свій підбір і зробили свою роботу з підбору в захисті».

Суперліга Паріматч 

23 квітня. Южне, СК «Олімп»

БК «Хімік» – БК «Тернопіль»

97:83 (18:26, 33:21, 22:18, 24:18)

БК «Хімік»: Войналович (9), Рябчук (5), Нельсон (17 + 7 підбирань), Ковляр (6), Антіпов (5), Марченко (10 + 4 передачі), Салліван (23 + 18 підбирань), Мироненко (9), Зотов (13 + 6 передач).

БК «Тернопіль»: Буренко (5 + 4 передачі), Югба (18 + 10 підбирань), Агафонов (16 + 4 підбирання + 4 передачі), Калхун (19 + 6 підбирань + 4 передачі), Кольченко (5 + 4 передачі), Головчик (2), Подковиров (4), Кальніченко (9), Шиманський, Тищенко, Сандул (5).

Наступний матч БК «Тернопіль» зіграє на виїзді 1 травня проти БК «Запоріжжя».

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*