10.12.2022 00:23

Повідомити про новину

Поширити:

Микола Ротман чотирнадцять років очолював обласну організацію Національної спілки журналістів України, а перед тим тривалий час був головним редактором обласної газети «Свобода». У березні 2016 року він відійшов у засвіти.
Як зазначив директор комунального підприємства обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» Володимир Демчишин, Микола Якович дуже любив грати в шахи, він не раз наголошував, що для розвитку розумового потенціалу, шахи так само важливі, як і заняття спортом, адже гра в шахи розвиває логічне мислення, яке допомагає приймати правильні рішення. Також і журналісту, щоб навчитися добре писати, потрібно багато читати і думати.
– Тому друзі й вирішили проводити щороку відкритий турнір з шахів за перехідний Кубок для вшанування пам’яті Миколи Ротмана. Цьогоріч він відбудеться 9 червня у приміщенні шахово-шашкового клубу «Авангард» (м. Тернопіль, вул. І. Франка, 16). Початок о 10 годині.
До участі у змаганнях організатори запрошують всіх шанувальників цієї інтелектуальної гри, яку дуже любив Микола Ротман. Нагадаємо, минулого року перехідний Кубок дістався Віталію Козяку.
Призовий фонд за перше місце становить 1000 грн., за друге – 500 грн., за третє – 200 грн. Є також п’ять заохочувальних призів від газети «Свобода» – передплата на видання.
Організаторами спортивного заходу є комунальне підприємство обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр», обласна організація Національної спілки журналістів України, управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації за підтримки редакції газети «Свобода».
Для участі у турнірі потрібно подати заявку. Звертатися до Володимира Демчишина за тел. (097)223-50-50, або на електронну cкриньку – info_turcentr@ukr.net
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.