792 день народження

Щороку 26 травня мальовничий Кременець приймає дорогих гостей. З різних куточків Тернопілля, України, ба, навіть світу з’їжджаються люди, щоб відсвяткувати день народження старовинного містечка.

Попри травневі погодні примхи, цьогорічне свято у Кременці вдалося на славу. Міська влада приготувала для почесних гостей багато різноманітних розваг. Розпочалось свято, як завше, урочистою ходою під музичний супровід муніципального оркестру під керівництвом Олександра Бистрицького. Учасники ходи молилися та поклали квіти до Меморіалу Слави, погруддя Степана Бандери та пам’ятника Тарасу Шевченку.

Під час урочистої частини привітали зі святом кременчан міський голова, почесні гості. Зокрема, прибули друзі з Грузії. Варто зазначити, що цього ж дня, 26 травня, у їхній країні відзначали велике державне свято – День незалежності. Тож для грузинських колег це було подвійне свято. І напрочуд почесно, що відсвяткувати його вони вирішили у Кременці.

Опісля промов, побажань і нагород кращих з кращих розпочалися справжні розваги. Гості й жителі міста спостерігали за реконструкцією видовищних боїв різних епох. Далі повеселилися під час святкового концерту, на який організатори свята запросили зіркових гостей – гурти  «Новимний кудень» та «Фіолет». Окрім цього, присутні захоплено  спостерігали за феєричним вогняним шоу.

Надзвичайно цікаво цього дня було і малечі. Поки дорослі гарцювали під запальну музику, наймолодших гостей розважали веселі аніматори у костюмах казкових героїв. Діти, затамувавши подих, спостерігали за бульбашковим шоу, артистами на ходулях та від душі веселилися на атракціонах.

А ще цього дня у Кременці відбувалися й цікаві спортивні заходи: відкритий чемпіонат зі стрибків на лижах з трампліну, матч чемпіонату області з футболу та чемпіонат з армреслінгу серед дітвори й дорослих. І ще багато-багато цікавих конкурсів і змагань.

Тож розваг було вдосталь для усіх. Наприкінці дня усі разом танцювали на святковій дискотеці. Можна з упевненістю сказати, що 792-й день народження Кременець відсвяткував на славу.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*