gazpostach

17 медалей «виловили» у  ДніпріЮні плавці Тернополя нещодавно повернулися з Міжнародного турніру з плавання «Meteor Open-2017», який завершився у Дніпрі. Змагання проводили серед дівчат та юнаків 2003-2006 років народження та молодших. У турнірі брали участь понад 500 спортсменів з Білорусі, Туреччини та України.

Тернопільську команду гідно представили вихованці КДЮСШ №1 та КДЮСШ №2, які вибороли у загальному підсумку 17 нагород різного гатунку. Серед дівчат відзначилися тернополянки Діана Протоковська та Дарина Олендер (КДЮСШ №1), які неодноразово піднімалися на п’єдестал пошани. А юнаки Олександр Строгуш, Абдурахман Салег, Максим Поточняк і Сергій Лисобей (КДЮСШ №1) та Максим Льотковський (КДЮСШ №2) теж були кращими серед своїх вікових категорій на різних дистанціях.

Особливо варто відзначити відмінну підготовку до змагань Сергія Лисобея та Максима Льотковського, які у своїх вікових групах боролися за звання «Суперспринтер» у «Битві спринтерів» на найкоротшій та найвидовищній дистанції – 50 метрів вільним стилем. І лише декілька сотих секунди завадило їм стати найшвидшими плавцями турніру й отримати високі звання. Хлопці посіли другі місця серед найкращих плавців України та представників країн, які брали участь у турнірі. Окрім того, Сергій Лисобей вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України, що є дуже високим досягненням для спортсменів його віку.

Загалом, як повідомила тренер Катерина Антонишин, видатні тренери і спортсмени, що коментували хід змагань, неодноразово відзначали наших юнаків і дівчат, характеризували їх як перспективних та обдарованих плавців, які обов’язково увійдуть до еліти українського плавання.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*