gazpostach

12 травня стартує 5-ий Мистецький фестиваль «Ї»З 12 по 14 травня у Тернополі відбудеться вже 5-ий, ювілейний, Мистецький фестиваль  «Ї»  – це триденна подія, наповнена нестримним зарядом енергії, яка вирує у межах вільного і натхненного арт-простору.  Захід гуртуює навколо себе найвідоміших представників сучасного літературного процесу, музикантів та художників, які просто не мислять свого життя без творчості.

  • Український дім «Перемога» буде центральною локацією, ще дві суміжні – це книгарня «Є» та Кнайпа «1540», де будемо проводити заходи. Цього року ми зменшили кількість локацій, але на програмі це зовсім не позначилося, вона буде дуже насиченою. Акцент цього року зробили на українських митцях, але приїдуть, власне, ті митці, яких ми уже чекали 5 років, можна так сказати. Дехто з них уперше буде на фестивалі, – розповів координатор фестивалю Юрій Матевощук.

Цьогорічний фестиваль пройде під гаслом «Фестиваль «Ї» – твоя культурна ідентифікація», тому й акцентували увагу на українських літераторах та музикантах. Гостям фестивалю анонсують зустрічі з такими авторами: Василь Махно, Сергій Жадан, Олександр Ірванець, Леся Мудрак, Павло Коробчук, Брати Капранови, Макс Кідрук, Юрій Винничук, Юрій Іздрик. Окрім того, чекають на представників Білорусії та Польщі.

Фестиваль проводиться з метою популяризації сучасного українського мистецтва серед молоді, тернополян та гостей міста. Завдяки насиченим денним та нічним програмам нудьгувати тут точно не доведеться. На Вас чекає величезна кількість:

  • презентацій книжок добре знаних та новоспечених авторів;
  • прес-конференцій;
  • відвертих та епатажних читань;
  • яскравих виступів музичних колективів;
  • виставок неординарних картин та фотографій;
  • показів відеопоезій та документального кіно.

Детальну програму та інформацію щодо квитків можна знайти на офіційному сайті фестивалю Festji.com.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*