gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ !За 27 вересня медики швидкої допомоги по Тернопільській області обслужили  284 виклики до пацієнтів, здійснили 80 госпіталізації; з них по  Тернополю обслужено  129 викликів, госпіталізовано 31 пацієнта. У службі швидкої допомоги Тернопільщини за  27 вересня  зафіксовано 15 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 7 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 27 вересня у службу швидкої допомоги звернулося ще 15 пацієнтів, 4 госпіталізовано.

Окрім великої кількості виїздів до пацієнтів з підвищеною температурою тіла та ознаками ковіду, 27 вересня  відзначилося зростанням кількості викликів до хронічних хворих, яких турбували болі голови, запаморочення, болі у серці, за грудиною, аритмії, тахікардії, перепади тиску, гіпертонічні кризи та ін. Збільшилась кількість викликів до пацієнтів у стані сильної алкогольної інтоксикації.

27 вересня ознаменувалося й величезною кількістю викликів  на ДТП. Так, 27 вересня о 12.45 районна бригада швидкої виїжджала у м. Монастириськ, на вул. Шевченка, де надавала допомогу 66-річному постраждалому в ДТП. Потерпілий, перебуваючи за кермом власного авто, припаркувався на узбіччі. У цей час у нього в’їхав інший автомобіль. Внаслідок сильного удару пацієнт отримав забій і травму шийного відділу хребта й після наданої медичної допомоги був шпиталізований у Монастириську райлікарню.

27 вересня о 12.19 районна бригада швидкої виїжджала у с. Мишковичі,  на ДТП. Унаслідок зіткнення авто із рейсовим автобусом постраждав 7-річний хлопчик та його 4-річний братик. На щастя, обійшлося без важких травмувань. Із забоями грудної клітки та саднами обох дітей шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

О 12.50 того ж таки 27 вересня бригада швидкої виїжджала на ще одне масштабне ДТП, що сталося на трасі Підгороднє-Почапинці. Через негоду відбулося зіткнення аж 4 машин: трьох автівок та мікроавтобуса. Унаслідок аварії постраждали 5 пацієнтів. Потерпілих, із травмами різної важкості,  після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню.

27 вересня ще одна бригада швидкої виїжджала на Збаразьке кільце, що у Тернополі, де надавала допомогу 27-річному пацієнтові. Водій автівки не впорався із кермуванням та врізався в електричний стовп. Унаслідок удару постраждав пасажир автівки. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоями та носовою кровотечею, у стані алкогольного сп’яніння потерпілого шпиталізовано в університетську лікарню.

Ще одна прикра ситуація трапилась 26 вересня на вул. Злуки в Тернополі, куди виїжджала бригада швидкої допомоги. Через негоду, унаслідок падіння дерева на агітаційну палатку, отримала травми 32-річна жінка, яка роздавала агітаційні листівки. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, закритою травмою хребта жінку шпиталізовано в університетську лікарню.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*