gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 14 березня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили  365 викликів до пацієнтів, здійснили 123 госпіталізації; з них по  Тернополю обслужено  175 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 63 пацієнтів. За 14 березня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 48 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 28 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 14 березня у службу швидкої допомоги звернувся ще 45 пацієнтів, 16 госпіталізовано.

За 14 березня, порівняно з 13 березнем, трішки поменшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на  різні нещасні випадки, побутові травмування, до пацієнтів у стані алкогольної інтоксикації та на ДТП.

Так, 13 березня о 15.05 районна бригада швидкої виїжджала у с. Кривче Борщівського району, на місце ДТП. Двоє друзів їхали двома мотоциклами. Один із них не впорався із керуванням та в’їхав у фуру.  На щастя, серйозних ушкоджень обидва  пацієнти не отримали. 17-річний мотоцикліст, із забоєм лівої колінної чашечки та лівого колінного суглоба, після наданої медичної допомоги, шпиталізований  у Борщівську райлікарню. 18-річний водій мотоцикла, із забійною раною голови, після наданої медичної допомоги, теж шпиталізований у Борщівську райлікарню.

14 березня о 21.58 районна бригада швидкої виїжджала у с. Максимівку Збаразького району, теж на місце ДТП. 16-річну пацієнтку збило авто. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, тупою травмою хребта, множинними саднами обличчя потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Збаразьку райлікарню.

14 березня о 21.07 бригада швидкої виїжджала на вул. Дорошенка, де надавала допомогу 15-річній пацієнтці. За словами дівчини, вона вживала спиртні напої. У стані гострої алкогольної інтоксикації та алкогольної коми 1 ступеня пацієнтку, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

14 березня о 23.14 виїжджала бригада швидкої й на отруєння чадним газом, що сталося на вул. Тарнавського. Одразу троє дітей  після купання відчули в’ялість, нудоту, у них почалася блювота. Як з’ясувалося, батьки прогрівали дітям воду газовою колонкою. Із діагнозом отруєння чадним газом усіх дітей: дівчинку 2015 р.н., хлопчика 2013 р.н., дівчинку 2008 р.н. , після наданої медичної допомоги, шпиталізовано  в обласну дитячу лікарню.

13  березня о 17. 57  бригада швидкої виїжджала на вул.Макаренка, до 27- річного пацієнта. Чоловік вистрибнув з третього поверху. Із закритою травмою живота, забоєм поперекового відділу хребта, у стані алкогольного сп’яніння легкого ступеня потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

13 березня о 21.21 бригада швидкої виїжджала на вул. Лозовецьку, до 42-річного пацієнта. Невідомий бризнув чоловікові в очі хімічну  речовину з  балончика. Із хімічним опіком  шкіри обличчя та очей 1 ступеня потерпілого, після наданої медичної допомоги, доставлено в очний травмопункт.

Схожий випадок стався й 14 березня. Так, о  00.05 бригада швидкої виїжджала на вул.Чумацьку, до одного із розважальних закладів, де надавала допомогу 34-річному пацієнтові. Невідомий бризнув йому в очі хімічну речовину з балончика. Із хімічним опіком очей потерпілого, після наданої медичної допомоги, доставлено в очний травмопункт.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*