gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 9 березня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили  347 викликів до пацієнтів, здійснили 114 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  150 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 37 пацієнтів. За 9 березня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 44 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 30 ковідних пацієнти. З підозрою на ковід за 9 березня у службу швидкої допомоги звернувся ще 21 пацієнт, 15 госпіталізовано.

За 9 березня, порівняно з 8 березнем, трішки поменшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на  різні нещасні випадки, побутові травмування, до пацієнтів у стані алкогольної інтоксикації та на ДТП.

Так, 9 березня о 13.29 районна бригада швидкої виїжджала на ДТП, що сталося при в’їзді у с. Колодне Збаразького району. Унаслідок зіткнення двох автівок – «Форда» та «Сеата» – постраждав 52-річний пацієнт. Із переломом лівого ліктьового суглоба потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Збаразьку райлікарню.

9 березня о 21.31 районна бригада швидкої виїжджала у м. Кременець, до 86-річного пацієнта. Чоловіка поважного віку покусав собака. Із укушеною раною лівого передпліччя та кисті потерпілого пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Кременецьку райлікарню.

9 березня о 21.05 районна бригада швидкої виїжджала у с. Залізці Зборівського району, де рятувала 40-річного пацієнта. Чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, випив забагато ліків від серця – адвокарду, тонорми та ін. З діагнозом медикаментозне отруєння нетверезого пацієнта, після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Залозецьку райлікарню.

9 березня о 1.20 виїжджала швидка й на побутове травмування, що сталося на вул. Живова.  40-річна пацієнтка, йдучи вночі на кухню у власному помешканні, зашпорталася, упала й травмувалася. Із підвивихом лівого гомілково-ступневого суглоба потерпілу, після наданої медичної допомоги, залишено вдома.

Уже традиційно багато виїздів було 9 березня до п’яних та безхатченків. Так, о 14. 53 бригада швидкої виїжджала на вул. Шептицького, до магазину «АТБ», де надавала допомогу 34-річному безхатченку. Чоловік скаржився на головний біль та  втрату свідомості. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, закритим переломом кісток зап’ястя правої руки пацієнта, у стані гострої алкогольної інтоксикації, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у ТОМЦСНЗ.

9 березня о 19.28 бригада швидкої виїжджала на вул. Орлика, до 30-річного пацієнта. П’яний  чоловік лежав на вулиці біля лавки… У стані алкогольної інтоксикації, із забоєм грудної клітки пацієнта, після наданої медичної допомоги, доставлено у наркодиспансер.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини .

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*