gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 24 лютого  медики швидкої по Тернопільській області обслужили  288 викликів до пацієнтів, здійснили 86 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  114 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 39 пацієнтів. За 24 лютого у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 31 виклик до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 23 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 24 лютого у службу швидкої допомоги звернулося ще 14 пацієнтів, 5 госпіталізовано.

За 24 лютого, порівняно з 23 лютим,  поменшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на  різні нещасні випадки, вуличні й побутові травмування та ДТП.

Так, 24 лютого о 15.11 бригада швидкої виїжджала на вул. Макаренка, до 43-річного пацієнта. Зі слів чоловіка, повертаючись з роботи, він упав біля будинку й зламав ногу. Із закритим переломом правого гомілково-ступневого суглоба травмованого пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

24 лютого о 12.28 бригада швидкої виїжджала на вул. 15 Квітня, до 31-річної пацієнтки. Жінка на вулиці послизнулася на кризі  й упала. Із забоєм правої гомілки, розтягненням зв’язок правого гомілково-ступневого суглоба пацієнтку, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

Почастішали виїзди на алкогольні інтоксикації. Так, 25 лютого о 00.20 бригада швидкої виїжджала на вул. Куліша, до 21-річного пацієнта. Чоловік у стані алкогольного сп’яніння лежав прямо на вулиці, а біля нього були батько й поліція. При огляді у хворого діагностували тремор кінцівок та переохолодження. У стані алкогольного сп’яніння та загального переохолодження пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у другу міську лікарню.

24 лютого о 9.11 бригада швидкої виїжджала на вул. 15 Квітня, до 50-річного пацієнта. На момент приїзду бригади чоловік сидів на ринку, біля кіоску на стільці. Швидку викликали перехожі, бо чоловік сказав, що далі самостійно йти не може, відчуває різку нестачу повітря. Зі слів пацієнта, стабільно зловживає алкоголем. У стані гострої алкогольної інтоксикації, порушенням психіки та поведінки унаслідок вживання алкоголю пацієнта, після наданої допомоги, шпиталізовано у наркологічне відділення.

Виїжджали медики швидкої 24 лютого о 10.20 й на ДТП, що сталося на вул.Бродівській. Унаслідок зіткнення двох автівок – «Шкода» та «Рено-Меган» травмувалися троє пацієнтів. 26-річний водій «Шкоди» отримав закритий перелом правого колінного суглоба, закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та закриту травму грудної клітки й після наданої медичної допомоги був шпиталізований у лікарню швидкої допомоги; 23-річний пасажир «Шкоди» отримав закриту травму грудної клітки, закриту черепно-мозкову травму й струс головного мозку; 29-річний пасажир «Рено-Меган» отримав закриту травму грудної клітки, забій шийного та грудного відділів хребта й закриту черепно-мозкову травму. 23-річного та 29-річного пацієнтів, після оперативно наданої медичної допомоги, залишено на місці події , оскільки від госпіталізації вони відмовилися.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*