gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 2 лютого медики швидкої по Тернопільській області обслужили  296 викликів до пацієнтів, здійснили 105 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  114 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 43 пацієнти. За  2 лютого у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 17 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 16 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 2 лютого у службу швидкої допомоги звернулося ще 13 пацієнтів, 4 госпіталізовано.

За 2 лютого, порівняно з 1 лютим, побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на  різні нещасні випадки, алкогольні інтоксикації, а також до психічно хворих пацієнтів та на суїциди.

Так, 2 лютого о 22.14 районна бригада швидкої виїжджала у м. Шумськ, на хлібозавод, де уже не змогла надати допомогу 24-річному пацієнтові. Хлопець наклав  на себе руки перебуваючи на робочому місці… Медики швидкої змушені були констатувати біологічну смерть, яка настала до приїзду бригади екстреної медичної допомоги.

Ще одне повішання сталося 2 лютого на вул. Київській, куди о 14.03 виїжджала бригада швидкої допомоги. Медики застали тіло 27-річного чоловіка у зашморгу, на перемичці дверей… Констатовано біологічну смерть через повішання, яка настала до прибуття бригада екстреної меддопомоги.

2 лютого об 11.49 бригада швидкої виїжджала на вул. Київську, де надавала допомогу 72-річній пацієнтці. Жінка через власну необережність послизнулася й впала на вулиці. Вона травмувала  ногу й не могла самостійно встати. Із підозрою на закритий перелом  шийки правого стегна потерпілу, після наданої меддопомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

2 лютого об 11.39 бригада швидкої виїжджала на вул. Симоненка, де надавала допомогу 31-річній пацієнтці. Зі слів потерпілої, її побив друг  чоловіка. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоями поперекового та грудного відділів хребта, тупою травмою живота потерпілу, після наданої меддопомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

2 лютого об 11.39 бригада швидкої виїжджала на вул. Симоненка, де надавала допомогу 24-річному пацієнтові, який скаржився на  кровотечу з кисті руки. Зі слів потерпілого, він випадково порізав собі руку склом. Мова у пацієнта була нечіткою, було чутно різкий запах алкоголю. Із різаною раною тильної поверхні правої кисті, у стані алкогольного сп’яніння пацієнта, після наданої медичної допомоги та зупинення кровотечі, доставлено у травмопункт.

2 лютого о 4.54 бригада швидкої надавала допомогу одразу трьом потерпілим, яких нібито побили незнайомі зловмисники у парку Національного відродження. 34-річного чоловіка – із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку й закритою травмою носа доставлено у травмопункт;  26-річного чоловіка – із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку й закритою травмою носа шпиталізовано в університетську лікарню; 24-річного чоловіка – із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та гематомами потилиці шпиталізовано в університетську лікарню.

2 лютого о 13.28 бригада швидкої виїжджала на вул. Купчинського, де надавала допомогу 37-річному пацієнтові у стані гострого психомоторного збудження. Чоловік поводився неадекватно, розгромив квартиру, побив рідних, поламав меблі, відкривав газ на кухні… На місці виклику вже працювала газова служба. Після наданої медичної допомоги пацієнта шпиталізовано у психоневрологічний диспансер.

2 лютого о 18. 39 районна бригада швидкої виїжджала у м. Кременець, де надавала допомогу 36-річному пацієнтові. Чоловік напився й заснув на вулиці. У стані загального переохолодження пацієнта, після наданої медичної допомоги, у стані алкогольного сп’яніння шпиталізовано у Кременецьку райлікарню.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*