Повідомити новину

Поширити:

На Тернопільщині складні погодні умови, а саме періодичний дощ при мінусовій температурі, який моментально перетворюється на лід.
У Службі автомобільних доріг у Тернопільській області звертається до всіх водіїв з проханням при можливості утриматись від поїздок, особливо на далекі відстані. У разі, якщо поїздку відкласти неможливо, варто зважати на прояви негоди, не виконувати ризикованих маневрів та мати при собі засоби зв’язку.
Водіям варто пам᾽ятати, що навіть при постійній роботі посипальної техніки все ж може спостерігатись місцями ожеледиця. Адже при таких складних погодних умовах, які мають місце в нашій області важко передбачити де саме утвориться ожеледь. До того ж, суміш солі та піску починають розтоплювати лід на дорожньому покритті через 20-30 хвилин після посипки.
Нагадаємо, на території Тернопільщини є місця відстою для автотранспорту, детальніше можна подивитись ТУТ.
В разі, якщо ви потрапили в надзвичайну ситуацію на дорозі і вам потрібна допомога, у Службі автомобільних доріг у Тернопільській області цілодобово працює диспетчер. Звʼязатись з яким можна за номером телефону: (0352) 52-65-32.