gazpostach

У Шумській лікарні вперше за 35 років почав працювати ліфт 

Відтепер 22 серпня для Шумського районного центру первинної медико-санітарної допомоги – пам’ятна дата. Цього дня вперше за весь час у поліклініці запрацював пасажирський ліфт. Для медзакладу – річ вкрай необхідна. Але чекати на неї  медперсоналу і пацієнтам Шумського району довелося аж 35 років.

За словами головного лікаря Андрія Бобровського, лікарню відкрили ще у 1983 році. Її відділення розташувалися у триповерховій будівлі. Ліфт у приміщенні був з самого початку, але жодного дня не працював. Тому травмованих пацієнтів чи відвідувачів з особливими потребами медсестрам та санітарам доводилося виносити вгору сходами. І це з огляду на те, що в рік медзаклад обслуговує в середньому 350 тис. людей.

«Ми пишаємося, що тепер у нас є не тільки пандус, який дає змогу людям з обмеженими можливостями пересування комфортно заїхати в поліклінічне відділення Шумської центральної районної лікарні, а вже працює й ліфт, – заявив Андрій Бобровський під час урочистого першого запуску підйомника. – Ще донедавна лікарі нерідко спускалися до пацієнтів, яким складно було піднятися на другий, третій поверхи, і проводили консультації на першому поверсі».

Вирішення проблеми з ліфтом для лікарні стало можливим завдяки фінансовому сприянню агрохолдингу «МРІЯ». У Шумському районі компанія працює у 13-ти населених пунктах, і значна частина відвідувачів місцевої ЦРЛ – це пайовики «МРІЇ». Тож на відновлення роботи лікарняного підйомника агрохолдинг спрямував значну суму – майже 112 тис. грн.

«Багато наших пайовиків є людьми похилого віку, і, так чи інакше, їм доводиться звертатися у медичні заклади, – розповідає Василь Мартюк, начальник відділу регіонального розвитку та зв’язків з органами влади агрохолдингу «МРІЯ». – Нещодавно ми отримали листи-звернення від громад та документи на оплату ліфта для Шумської центральної районної лікарні і радо відгукнулись на запит».

Пишається своєю роботою й електромеханік Олександр Ясько. Це він працював над тим, щоб ліфт нарешті почав возити своїх пасажирів. Чоловік радіє і не сумнівається, що приніс громаді користь:

«Ліфт потрібен, дуже потрібен. Бо люди з обмеженими можливостями не можуть пересуватися на візку сходами», – каже пан Олександр.

До слова, Шумську районну лікарню агрохолдинг «МРІЯ» підтримує вже не вперше. Адже здоров’я та добробут пайовиків для компанії – пріоритет.  Торік для цього медзакладу придбали автомобіль «швидкої допомоги», обладнаний усім необхідним. «МРІЯ» скерувала на його придбання 70 тис. грн.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*