У ній у 1872–1879 р. душпастирював письменник Марко Мурава (справжнє ім’я – о. Сильвестр Лепкий) – батько відомого поета, прозаїка, критика, видавця, перекладача, художника, публіциста та громадського діяча Богдана Лепкого.
Під час Богослужінь священники використовували ризи різного кольору, залежно від свята. Це характерно як для представників римо-католицького обряду, так і для православних.
Директор Гусятинського краєзнавчого музею Тарас Василик розповів :
«В експозиції можна оглянути зразки богослужбових убрань, яким понад сто років. Зокрема, продукцію станіславської (Станіслав – нині Івано-Франківськ) крамниці церковних речей кооперативу «Достава», якою керував Євген Якубович на початку ХХ століття. Також є зразок продукції «AW Stadelmaier Nijmegen» (Штадельмаєр Німеген) – це голландське сімейне підприємство, яке спеціалізувалося на виробництві літургійного одягу і функціонувало від 1930 по 2010 рік. Завдяки о. Михайлу із костелу св. Антонія наші відвідувачі можуть відчути неповторну ауру, знайти духовний спокій, перебуваючи біля цих намолених століттями речей».