Тернопільщина отримає новий транш

Понад 58 мільйонів гривень отримає цьогоріч Тернопільська область на соціально-економічний розвиток окремих територій. Кошти спрямовані Кабміном згідно з розподілом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Їх скерують на розбудову й оновлення 66-ти об’єктів житлово-комунального господарства області, які давно потребують ремонту чи перебувають у критичному стані. Водночас ще 26 мільйонів гривень буде надано на добудову обласного державного архіву.

 

«Завдяки підтримці Президента України Петра Порошенка й Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, а також співпраці Тернопільської обласної державної адміністрації і народних депутатів маємо хороший результат: у районах відновлюється й розбудовується соціальна інфраструктура, — зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. — Мені приємно констатувати, що сьогодні народні обранці від Тернопільщини — Тарас Юрик, Микола Люшняк, Роман Заставний, Ігор Побер, Олег Барна та народний депутат України Василь Амельченко — активно сприяють розвитку соціальної інфраструктури області. Наші земляки, які представляють інтереси громади Тернопільщини у Верховній Раді, займають активну громадянську позицію щодо сприяння й допомоги в залученні коштів у розвиток нашого краю. Сотні об’єктів на Тернопільщині реалізовують завдяки їхній спільній роботі. Плідна співпраця народних депутатів здійснюється вже четвертий рік поспіль, і, сподіваюся, у подальшому вона принесе ще більше плодів».

 

До слова, торік за рахунок субвенції з державного бюджету Тернопільщина отримала понад 111 млн грн на реалізацію проектів у сфері соціально-економічного розвитку. Ці кошти були спрямовані на фінансування 276 об’єктів, з яких повністю або частково вдалося втілити 192. Найбільше коштів освоїли Тернопільський, Заліщицький і Чортківський райони, а також обласний центр. Серед об’єднаних територіальних громад найкраще спрацювали у Коцюбинській, Мельнице-Подільській, Шумській, Теребовлянській та Підволочиській.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*