Сильні, бо солідарні!

На Дністрі відбувся сплав молодіжки «БПП «Солідарність» зі всієї України

Сильні, бо солідарні – саме під таким гаслом відбувся дводенний сплав представників молодіжного крила «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Дністровським каньйоном на Тернопільщині. «Солідарна молодь» зі всієї України, яку на сплав величною річкою Дністер запросив голова Тернопільської ОДА Степан Барна, випробовувала свій командний дух, міць та силу цими вихідними. Емоції від такого спільного запливу, кажуть, є незабутніми та вражаючими.

Спільно з молодіжкою, яка була представлена від Луганська до Закарпаття, від Чернігова до Одеси, весь цей час були й Степан Барна й очільник Заліщицького краю Борис Шипітка. Мета такого заходу, за їх словами, популяризувати родзинку Тернопілля Дністровський каньйон, щоб залучити до нашого краю багато туристів.

«Тернопілля має чим вражати. Дністровський каньйон – це одна із таких принад. І мені приємно констатувати, що в межах 260 кілометрів протяжності Дністра проходить саме через Тернопільську область. Це одна з найбільших протяжностей серед областей України», – зазначив Степан Барна.

Він також наголосив, що, крім відпочинкового характеру сплав мав ще й виховну мету, бо, сплавляючись, учасники сплаву намагалися збирати сміття, яке було в річці, а це здебільшого пластикові пляшки.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*