Повідомити новину

Поширити:

 
2220Саме під такою назвою в Тернополі створено громадську організацію. Нині актуальне питання видалення «ракової пухлини на тілі української держави» – корупції – набуває все більшого резонансу серед мешканців Тернопільщини, котрі починають від слів переходити до конкретних дій.
Чи потрібна ще одна антикорупційна організація на Тернопільщині? Які завдання ставить перед собою та чим відрізняється від інших? Відповіді на ці та інші питання – в коментарі голови громадської організації «Стоп корупція. Тернопіль» Логіна Петра Зіновійовича.
«За даними соціологічних опитувань, у 2015 році дві третини українців безпосередньо стикалися з корупцією, і як наслідок – 142 місце нашої держави в списку країн, котрі борються з цим ганебним явищем. Згадуються слова Блаженнійшого Любомира Гузара: «Я сміюся, коли чую про великі державні програми, про законодавчу боротьбу з корупцією. Все це сміх! Що таке корупція? Це – гріх. А жоден гріх законом не поборете. Це треба виховувати». Тому, переконаний, чим ширші кола громадськості будуть долучені до антикорупційного процесу, тим швидше ми виховаємо покоління чисте від цього «гріха».
З групою однодумців ми об’єдналися, щоб тут, у своєму місті, зупинити корупціонерів та хабарників. Ми не чийсь політичний проект, котрий створений для отримання результату на виборах – відкриті абсолютно до співпраці з усіма політичними силами.
Корупція процвітає там, де великі гроші. Тому особливу увагу приділятимемо наступним напрямкам:

  1. Діяльність органів влади (міська рада, виконком, управління). Використання бюджету, тендери, закупки, хабарі при прийомі на роботу, «відкати» тощо.
  2. Земля. Останній ресурс українців, котрий ще залишився у власності громадян та на котрий нечисті на руку ділки від влади намагаються накласти свою «волохату лапу».
  3. Будівельна мафія Тернополя. Корупція у виділенні земельних ділянок, наданні дозволів та бажання монополізувати ринок будівництва призвели до того, що ціни на нерухомість в Тернополі в 1,5-2 рази вищі ніж в сусідніх обласних центрах.
  4. Діяльність правоохоронних органів, для яких, останнім часом, буденністю стало правило «ніщо так не збільшую суми хабарів, як боротьба з корупцією».

Тільки спільними зусиллями усіх небайдужих тернополян ми зможемо знищити корупцію у «файному місті», тому запрошую долучатися до нашої діяльності».