Степан Барна: «Реалізовуємо 35 інвестиційних проектів»

Стратегічною метою побудови нової Тернопільщини є формування конкурентоспроможної економіки, що в подальшому підвищить рівень життя мешканців області. Про це говорив голова ОДА Степан Барна під час 28-го Економічного форуму в місті Криниця-Здруй Малопольського воєводства Республіки Польща.

На Форумі діє виставковий стенд Тернопільщини — єдиної представленої на форумі області України.

Зокрема, серед презентаційних матеріалів представлене Теребовлянське ТзОВ «Орбітал» (ялинкові прикраси).

Учасники форуму провели багато цікавих дискусійних панелей із виступами президентів, міністрів та відомих політиків з багатьох країн Євросоюзу. До слова, у першому пленарному засіданні брав участь перший віце-прем`єр-міністр, міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів.

Головна мета проведення заходу — створення сприятливого клімату для розвитку політичної й економічної співпраці в Європі. Протягом багатьох років тут піднімають важливі питання, що стосуються сфери економічної політики, а заяви учасників конференції оприлюднюють світові ЗМІ та обговорюють в широких експертних колах.

«Тернопільщина повинна стати регіоном з сильною економікою, передовими інноваціями та комфортними умовами для ведення бізнесу. Відтак, першочергове наше завдання — створити сприятливий інвестиційний та бізнес-клімат. В області триває робота, спрямована на скорочення кількості дозвільних процедур, що унеможливить безпідставний тиск на бізнес», — наголосив очільник області.

Водночас важливим є елемент застосування новітніх електронних технологій. За словами Степана Барни, запровадження онлайн систем змінює саму сутність відносин влади-бізнесу-громадян та є одним із інструментів протидії корупції.

«У результаті створення комфортного середовища для розвитку бізнесу, торік і впродовж першого півріччя 2018 року в області зареєстровано майже 8 тисяч суб’єктів господарювання, — повідомив Степан Барна. — Від початку року в приватному секторі робочими місцями забезпечено понад 32 тисячі осіб (на 17 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року). Станом на перше півріччя поточного року в області реалізуємо 35 інвестиційних проектів у різних сферах діяльності, а в економіку області вкладено майже 3 млрд гривень капітальних інвестицій».

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*