Бережани – то вам не столиця. То – щось вище! Подумаєш, на відмінно провели у Києві фінал Ліги чемпіонів УЄФА, а в Бережанах – лише фінал ліги чемпіонів Тернопільщини. Зате на місцевому стадіоні у ворота не залітали такі «дурні» голи, які пропускав воротар «Ліверпуля». Та й бережанські готельєри не ставили захмарні ціни на свої послуги. А тому й уболівальникам не доводилося ночувати у підземних переходах…
Що стосується поєдинку, то в фіналі дебютної ліги чемпіонів Тернопільщини змагалися «Лісма» зі Шляхтинців та «Січ» з Ягільниці.  Фіналісти пройшли довгий шлях на цьому турнірі. Обидві команди виграли свої групи на попередньому етапі і не залишили жодних шансів суперникам на чвертьфінальній та півфінальній стадіях. За всю турнірну дистанцію обидві команди забили однакову кількість м’ячів – по 24. Але якщо «Лісма» свої голи забила в 10 поєдинках (2,4 голи за гру), то «Січ» – у восьми (3 голи за гру).
Майже тисяча вболівальників стали свідками захоплюючого фінального поєдинку, перемогу в якому святкував колектив з Тернопільського району – 3:0. Незважаючи на великий рахунок на користь «Лісми», хороших слів заслуговує і команда з Чортківщини. А перемогли футболісти зі Шляхтинців завдяки індивідуальній майстерності своїх гравців. Фактично долю поєдинку було вирішено наприкінці першого тайму, коли на 32 та 34 хвилинах двічі відзначився Іван Ясенко.
У другому таймі «Лісма» свідомо віддала ініціативу супернику, почала діяти на контратаках і в одній із них (на 61 хвилині) Арсен Кривобедрий майстерно пробив у дальній від голкіпера кут воріт – 3:0.
Одразу після фінального свитка відбулася урочиста церемонія нагородження фіналіста і переможця. Голова обласної федерації футболу Тарас Юрик запросив на фінал і заступника голови облдержадміністрації Олега Валова. Спершу свої нагороди отримала команда «Січ» – м’ячі та спеціально виготовлені медалі. А далі за нагородами підійшли футболісти «Лісми». Команді-переможниці презентовано сертифікат на придбання комплекту нової футбольної форми і теж унікальні медалі. Апофеозом свята стало вручення перехідного красеня Кубка з гравіруванням назви першого переможця ліги чемпіонів Тернопільщини-2017/18 – команди «Лісма» зі Шляхтинців. З рук Тарас Юрика його отримав капітан команди Юрій Федорчук.
І нехай мені заперечують опоненти, але я вважаю, що фінал у Бережанах нічим не поступався київському. Футболісти отримували заслужені нагороди під звуки того ж всесвітньовідомого хіта групи Queen – «We Are The Champions» та величної кількості конфетті, так само пили шампанське… Однак емоції місцевих футболістів були більш щирими. Просто «Реал» уже звик до нагород у Лізі чемпіонів, а для «Лісми» і «Січі» – це перший, дебютний турнір! З чим і вітаємо його організаторів та учасників!