Повідомити новину

Поширити:

За 19 липня бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги по Тернопільській області здійснили 285 виїздів по викликах до пацієнтів, 90 госпіталізацій; в тому числі по Тернополю виконано 124 виїзди бригадами  швидкої допомоги, госпіталізовано 30 пацієнтів. За 19 липня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 5 викликів до хворих з підозрою та підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 2 ковідних пацієнтів.
Найбільше було виїздів до пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, судомними станами. Також серед загального числа значну частину склали виклики з приводу травм.
Так, 19 липня о 13.54 бригада швидкої виїжджала в один із населених пунктів поблизу обласного центру. 39-річний чоловік ставив вікно на 3-тьому поверсі і разом з ним випав з будівлі. Внаслідок падіння потерпілий отримав струс головного мозку, забій грудної клітки, перелом ребер, забій поперекового відділу хребта. Госпіталізований у Тернопільську університетську лікарню.
19 липня о 17.43  бригада швидкої виїжджала на вул. Героїв Крут у м. Тернополі. На 69-річну жінку біля її будинку скоїв наїзд водій таксі. Жінка впала набік і отримала травми – забійну рану голови і забій щиколотки. Госпіталізована в травмпункт.
Всього за добу 19 липня зареєстровано 5 виїздів бригад Е(Ш)МД з приводу дорожньо-транспортних пригод, 6 потерпілих госпіталізовані в лікувальні заклади. Зокрема, о 18.56 бригада швидкої виїжджала в м.Збараж, де на перехресті сталося зіткнення двох автомобілів. Двох потерпілих госпіталізовано в Збаразьку центральну лікарню.