Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ: «Втілюємо проекти, які сприяють розвитку учнівської молоді»

Проекти, спрямовані на розвиток учнівської молоді, є пріоритетними в контексті розбудови інфраструктури. На цьому наголошує голова Лановецької міської ОТГ Роман Казновецький. За його словами, підготовка до нового навчального року триває активно. Минулого тижня Лановецька об’єднана територіальна громада отримала новий шкільний автобус. В опорній школі триває облаштування спеціалізованого класу фізики, також проводять роботи з утеплення фасаду.

«У Ланівцях – дві загальноосвітні школи. ЗОШ №2 є опорною, до неї автобус буде возити учнів зі сіл Волиця,  Якимівці і Краснолука. Раніше це було проблемним питанням. За сприяння голови обласної державної адміністрації Степана Барни, голови обласної ради Віктора Овчарука та за підтримки депутата обласної ради від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Осипа Гасюка на придбання шкільного автобуса з обласного бюджету було спрямовано 1 мільйон 100 тисяч гривень. А завдяки порозумінню депутатів Лановецької об’єднаної територіальної громади з міського бюджету було скеровано 700  тисяч гривень, – зазначив голова Лановецької міської об’єднаної територіальної громади Роман Казновецький. – Як відомо, для опорних шкіл обласна рада закупила спеціалізовані класи по чотирьох напрямках – біологія, хімія, фізика, географія. У Лановецькій ЗОШ №2 облаштовують клас фізики, його вартість становить понад мільйон гривень».

Опорна школа, яка має три філії, на базі Лановецької ЗОШ №2 була сформована у 2015 році. Відтоді в освітньому закладі здійснили низку ремонтних робіт. Наразі проводять утеплення фасаду.

«У 2016 році перекрили дах школи, поміняли всі зовнішні вікна і двері на металопластикові. У 2017-му розпочали утеплення фасаду. У спеціалізованому кабінеті фізики встановили дошку і проектор із мультимедійним забезпеченням. Цього року нам вдалося вирішити дуже важливу проблему. Раніше один автобус возив дітей. Це, звісно, створювало незручності. Дітям доводилося вставати дуже рано. У нашому освітньому закладі навчаються 380 дітей, з навколишніх сіл минулого року доїжджали 106 учнів. З нового навчального року для них створені комфортніші умови», – зауважив директор Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Володимир Рубець.

Також тривають роботи із перекриття даху в одній з філій опорної школи, зокрема в с. Краснолука.

«Децентралізація дає поштовх і ресурс втілювати ті зміни, на які ми очікували. Хорошим прикладом є село Краснолука, яке було з мінусовим бюджетом, а нині за кошти з міської казни тут триває перекриття даху школи. Заплановано, що роботи мають бути завершені до 1 вересня. Загалом розвитку учнівської молоді надаємо велику увагу, цього року побудували майданчик для пляжного волейболу. Діти досить активно позиціонують себе в спорті. У Лановецькій  ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Юрія Коваля, де навчаються понад 700 дітей, триває будівництво футбольного поля зі штучним покриттям. Проекти, які сприяють розвитку молоді, займають дуже важливе місце у програмі розбудови інфраструктури громади», – наголосив Роман Казновецький.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*